VPCEH3P1E GTA 5 Oynatır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi değerli arkadaşım, bu şekilde soru sorulmaz. Adamların işi gücü yok, senin verdiğin küçücük kodu google da aratacaklar, bilgisayarının donanım özelliklerini bulacaklar, sonra da soruna cevap verecekler.
Hani filmlerde psikopat hacker karakterleri olur ya, evlerinin bir köşesinde, darmadağın bir odada, 10-15 kadar monitörde farklı veri akışları vardır, etrafta bolca sigara izmariti ve yarım bırakılmış hotdog ve bira şişelerinin içinde göbekli, pis tipler olur, onlar gibi olduğunu düşündüm birden (Takma adın da bu durumu doğrular nitelikte hakikaten). Bu kadar armut piş ağzıma düş olmaz ki.
Nasıl arızaya bağladıysam ben de, kaale alıp uzun uzun cevap yazmışım.
Neyse, önce sen bilgisayarının donanım özelliklerini yaz, işlemci, ekran kartı, ram miktarı vs gibi, sonra cevap gelir eminim.

• ekran kartı: geforce 410m
  • işlemci: intel core i5 2450m
  • ram:4gb

Özür. Bunu demeniz beni biraz üzdü, sadece tam adını vermek istemiştim. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzülmene ben de üzüldüm, kusura bakma, niyetim seni rencide etmek değildi, ama soru sorma şeklin biraz garipti.
Neyse, bu özelliklerde bir bilgisayar ile oyunu oynaman pek mümkün değil.
Şurada asgari bileşenler var oyunu oynamak için gereken. Senin bilgisayarın malesef bu gereksinimi karşılamıyor. Zaten bu oyunu dizüstü bilgisayarlarda oynamak istiyorsan oyuncular için özel olarak yapılan üst düzey bir bilgisayar gerekir, diğer orta seviye dizüstü bilgisayarlar ile akıcı şekilde oynamak zor. Seninki malesef orta seviye bile değil.

Peki bu oyunu full ultrada çalıştıracak 5000 TL'ye bir sistem önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun bir sürü cevabı var. Masaüstü bilgisayarlar başlığını takip et, şu aralar orada GTA 5 için toplanan 3000-5000 TL arasında onlarca sistem tavsiyesi var. Birinden biri mutlaka bütçene uyacaktır. Var olan başlıklarda ihtiyacını karşılayan bilgi bulamazsan yeni başlık açabilirsin ama önce forumda araştırmanı tavsiye ederim. İnan ki onlarca, hatta belki yüzlerce başlık bulabilirsin bu konu ile alakalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı