VPN ile 8.1 Sınırlı Erişim

NvdiaAti

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
KYK da kalıyorum. Daha önce W7 de çok nadir karşılaştığım bu sorunu şimdi hemen hemen her notebook u açtığımda yaşıyorum.

[Çözüldü] Wi-Fi bağlantı sorunu (Windows 8.1) | Technopat Sosyal

Linkdeki konuda aynı sıkıntıdan muzdarip arkadaşın çözüm yolu olarak gösterilen yöntem VPN programı kullanmayanlar için bir çözümdür ancak benim gibi VPN programı kullanmak zorunda olanlar için çözüm nedir onu bulamadım .

Kullandığım VPN programı TAP Windows yazılımını yükletmeden çalışmıyor bu nedenle de sıkıntı devam ediyor.

Çözüm yolu olarak bir kaç kere reset attıktan sonra bağlandığını gördüm (sınırlı erişimin kalktığını).

Yardımlarınızı bekliyorum.

VPN kullanmak zorunlu mu hocam ? Yani VPN olmadan yurtta internete giremiyor musunuz ? Twitter için VPN kullanıyorsanız gerek kalmadı. Twitter açıldı. YouTube için ise Yandex DNS kullanabilirsiniz.

Rica etem ağ kartınızın Donanım Kimliğini buraya yazılı olarak koyar mısınız.

Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

İntel Centrino Wireles N-135 var makinemde. MSİ GE 60-0ND kullanıyorum.

VPN kullanmak zorundayım çünkü internet yoğunluğunu kısmen egale ettiğim bir yöntem. Artı Online oyunlarda Ping sorunu için de tek çözüm. Steam kullanıcısıyım ve KYK larda Steam , Origin vb. platformlar engellendi. Bende DOTA 2 oyuncusu olarak VPN kullanmak zorunda kaldım.

DNS ayarlarına çok uzağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımım premium . Paylaştığınız link den değilde linkdeki adresten güncelleştirmeleri kontrol ediyorum ben.

Intel® Driver Update Utility

Burdan yüklesem sıkıntı olur mu ?

Derken burdan yüklemede uyarı geldi

Sizin verdiğiniz linkdeki sürücülerden 2. mi yoksa 4. mü yüklemem lazım ?

Herhangi bir setup çalışmadı , 30 saniye wifi simgesi durdu ekranda , wifi kendini resetledi ve makineye reset attım ancak sürüme baktığımda 15.12.0.6 gözüküyor.

A2QJjL.jpg
[/url][/IMG]

4. seçenek olmasın benim indirmem gereken ? 64 bit bendeki makine.

Sağ alt köşedeki wifi simgesine tıklayıp sürücüye baktığımda ise bu geldi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı