VPN önerisi

Varsa banka kartı ya da sanal kart da kabul ediyor. Ödeme almıyor ama bilginiz olsun. Krediniz azaldığında bilgilendirme yapıyor. Sonrasında hesabı silmeniz ya da oluşturduğunuz kaynakları kaldırmanız yeterli. Tavsiyem limiti olmayan bir sanal kart tanımlamanız. Kontrolden kaçan durumlarda boşuna ödeme çıkarmasın, şahsen yaşadım :)

Kurulum yapmak için Youtube'dan video anlatım da bakabilirsiniz. Daha kolay olacaktır.

Onlarca lokasyonda serverım var ve yıllardır ödeme yapmıyorum. İstediğiniz kadar cihazdan da bağlanabilirsiniz. Bütün kontrol sizin elinizde.

Son düzenleme:
Chrome'da eklenti olarak Adguard VPN kullanıyorum. Beta aşamasında şu an.
İlk başta emin olamamıştım ama Adguard'ın websitesinden baktım. VPN projeleri varmış.

Son düzenleme:
Varsa banka kartı ya da sanal kart da kabul ediyor. Ödeme almıyor ama bilginiz olsun. Krediniz azaldığında bilgilendirme yapıyor. Sonrasında hesabı silmeniz ya da oluşturduğunuz kaynakları kaldırmanız yeterli. Tavsiyem limiti olmayan bir sanal kart tanımlamanız. Kontrolden kaçan durumlarda boşuna ödeme çıkarmasın, şahsen yaşadım :)

Kurulum yapmak için Youtube'dan video anlatım da bakabilirsiniz. Daha kolay olacaktır.

Onlarca lokasyonda serverım var ve yıllardır ödeme yapmıyorum. İstediğiniz kadar cihazdan da bağlanabilirsiniz. Bütün kontrol sizin elinizde.
ne sanal kart ne kredi kart mevcut maalesef :) Bu yüzden yapamıyorum :)

Touch VPN buldum free gayet hızlı ama tavsiye ederim.
Chrome'da eklenti olarak Adguard VPN kullanıyorum. Beta aşamasında şu an.
İlk başta emin olamamıştım ama Adguard'ın websitesinden baktım. VPN projeleri varmış.
Bende Adguard kullanıyorum Adblock'a göre daha iyi.Free mi olacakmış VPN öyleyse onu kullanırız :)

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Türkiye için fiyat/performans şeklinde VPN arıyorum. Malum ücretsiz olanlar bir hayli risk işi. Hali hazırda kullanıp önerdiğiniz var mı?
Bilmiyorum yasakmı ama bende fazladan NordVPN hesabı var yasakmı bilmiyorum ama yasak değilse discorddan TT3#0220'ye veya instagramdan egeyardimligamer dm atarsan verebilirim bedavaya (bişey istemem extra)

Yeni konular

Geri
Yukarı