VPN olmadan Twitter'a girilmiyor

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Çok saçma bir şey var ama ne olduğunu anlamadım. Bazen nadir de olsa VPN olmadan Google Chrome üzerinden Twitter'a girebilyorum ama çoğu zaman siteye girdiğimde twiitter bir sorun oluştu tekrar dene hatası veriyor yani internet yokmuş gibi oluyor. Alta görsel olarak ekledim. Şimdi aile profili var muhtemelen onu biliyorum fakat Twitter yasaklı bir site mi yani aile profilinin bunu engellemesi saçma geliyor. Hadi engelledi diyelim ara da sırada giriyorum yine Chrome üzerinden VPN kullanmadan. VPN ile siteye girdiğimde yavaşlıyor ve kullanasım gelmiyor. Aile profilini de değiştiremem modemle alakalı hiçbir şey bilmiyorum çünkü. Bunun farklı bir çözümü var mı acaba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1698841915627.png

Ana sayfa açılıyorsa siteye giriliyor büyük ihtimal.
Başka cihazda bu var mı?
Tarayıcıda değiştirip deneyin.

Mozilla'dan girmeye çalıştığımda güvenli bağlantı kurulamadı diyor

TTNET kullanıyorsanız, uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapın. Aile profili yerine standart profili seçin. Benimki öyle düzelmişti.
hocam telefonda aynı modeme bağlı şekilde sıkıntısız giriyorum vpn olmadan yani aile profilinin onu da engellemesi gerekmez miydi? gerçi uygulama olduğu için engellemiyor olabilir.

Geri
Yukarı