VR gözlük önerisi

Oxygen878

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kardeşim için alacağım. YouTube'da 360 derece videolar izleyecek. Çok da pahalı olmayan ürün önerebilir misiniz?

Arkadaşlar, kardeşim için alacağım. YouTube'da 360 derece videolar izleyecek. Çok da pahalı olmayan ürün önerebilir misiniz?

Sadece 360 videolar mı izleyecek? Kola falan ihtiyacı yok mu? Bütçe ne?

Evet sadece 360, 250 400 arası.

250 400 arası düzgün bir şey bulabileceğinizi sanmıyorum, telefon VR hareketi destekliyorsa cardboard box belki o fiyatlarda dır, çok düşük bütçeniz.

Almayın daha iyi plastik yığını boşa para kaybı şeyler. Zamanında bende harçlıklarımı biriktirip dandik bir model almıştım 3 gün sonra hevesim geçmişti. Bu tarz ürünlerden verim alamasınız alabilmeniz için bu ürünlerle bilinmiş belirli başlı (Meta Quest, Oculus, Samsung vb.) Ciddi markların ürünlerini tercih etmelisiniz ki bunlardan bayağı pahalı. Geri kalanları da boş mercekli cam göz sağlığı için de çok zararlı dandik mercekler.

Evet sadece 360, 250 400 arası.
Shinecon güzeldir sadece video izlemek için, diğerini bilmiyorum ama yorumlar gayet olumlu. Bu 2 sinden birini alabilirsiniz.

Microcase VR Shinecon Plus 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü - Siyah AL4150 Amazon.com.tr

VRi Evolution 3S - Cep Telefonu için VR Gözlük - Sanal Gerçeklik Gözlüğü - iPhone, Samsung, Sony, Huawei, Oppo, Xiaomi, Microsoft, Android, iOS için VR Gözlüğü. Amazon.com.tr

Almayın daha iyi plastik yığını boşa para kaybı şeyler. Zamanında bende harçlıklarımı biriktirip dandik bir model almıştım 3 gün sonra hevesim geçmişti. Bu tarz ürünlerden verim alamasınız alabilmeniz için bu ürünlerle bilinmiş belirli başlı (Meta Quest, Oculus, Samsung vb.) Ciddi markların ürünlerini tercih etmelisiniz ki bunlardan bayağı pahalı.

Kesinlikle haklısınız, bizzat Quest 2 kullanıyorum bende.

Almayın daha iyi plastik yığını boşa para kaybı şeyler. Zamanında bende harçlıklarımı biriktirip dandik bir model almıştım 3 gün sonra hevesim geçmişti. Bu tarz ürünlerden verim alamasınız alabilmeniz için bu ürünlerle bilinmiş belirli başlı (Meta Quest, Oculus, Samsung vb.) Ciddi markların ürünlerini tercih etmelisiniz ki bunlardan bayağı pahalı.
250 400e bir şey bulamazsınız hocam bulsanızda hiç sağlam değildir.
Shinecon alabilir aslında sadece video izleyecekse, birde kardeşinin yaşı küçükse ona yeterli olur gibime geliyor.

Shinecon güzeldir sadece video izlemek için, diğerini bilmiyorum ama yorumlar gayet olumlu. Bu 2'sinden birini alabilirsiniz.

Microcase VR shinecon Plus 3D sanal gerçeklik gözlüğü - siyah AL4150 Amazon.com.tr

Vri evolution 3S - cep telefonu için VR gözlük - sanal gerçeklik gözlüğü - iPhone, Samsung, Sony, Huawei, Oppo, Xiaomi, Microsoft, Android, iOS için VR gözlüğü. Amazon.com.tr

Kesinlikle haklısınız, bizzat Quest 2 kullanıyorum bende.

Shinecon alabilir aslında sadece video izleyecekse, bir de kardeşinin yaşı küçükse ona yeterli olur gibime geliyor.

Hocam zaten 12 yaşındaki kardeşim için.
Bu yeter mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı