VR Player uygulaması önerisi

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
VR Box 2'im var.

Google Cardboard kurdum fakat onunla sağ sol hareket ettiremiyorum. VeeR player var, o da kasıyor.

Stabil çalışan VR Player uygulaması var mı bildiğiniz?

Bu VR'larda dokunmatik desteği nasıl oluyor? yani illa videoyu açıp telefonu VR'a mı takacağız?
VR Uygulamayı açınca, orada videolar çıkacaktır ister VR olsun ister olmasın. Eğer telefonunuz da Jiroskop var ise video açıldığında döndürme açık ise 360 derece döndürebilirsiniz VR kutusu kafanızda iken. Kalibre de edebiliyorsunuz genelde uygulamalarda.

VR Uygulamayı açınca, orada videolar çıkacaktır ister VR olsun ister olmasın. Eğer telefonunuz da Jiroskop var ise video açıldığında döndürme açık ise 360 derece döndürebilirsiniz VR kutusu kafanızda iken. Kalibre de edebiliyorsunuz genelde uygulamalarda.
House of Terror VR adlı oyunu, telefona dokunmadan oynayamıyorum. Telefonu VR'a takınca dokunmam mümkün olmuyor. Şimdi ben bu oyunu "Kumanda" almadan nasıl oynayacağım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı