VS Code ıntellisense hatası

scorpionsx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Model kodlarını kaydetmeden önce alt altalar olması gerektiği gibi ama kaydettikten sonra yan yana geliyorlar ve kod hata veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-11 100424.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-11 100424.png
    108,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Ekran görüntüsü 2023-09-11 100450.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-11 100450.png
    116,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ alttan dili ASP.NET Razor olarak değiştirin. Olmazsa settings.json dosyasına aşağıdaki girdiyi ekle:
JSON:
"emmet.includeLanguages": {
        "aspnetcorerazor" : "html"
},

Bu arada Visual Studio 2022 kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sağ alttan dili ASP.NET razor olarak değiştirin. Olmazsa settings. JSON dosyasına aşağıdaki girdiyi ekle:
JSON:
"emmet.includeLanguages": {
 "aspnetcorerazor" : "html"
},

Bu arada Visual Studio 2022 kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sağ alttan dili değiştirdim oldu teşekkür ederim. Şu ana kadar VS Code'da yazdım. Visual Studio'nun kastığını söylüyorlar henüz denemedim ama.

Sağ alttan dili değiştirdim oldu teşekkür ederim. Şu ana kadar VS Code'da yazdım. Visual Studio'nun kastığını söylüyorlar henüz denemedim ama.
Çok kötü bir bilgisayar kullanmıyorsan kasmaz. C# ve ASP.NET geliştirme konusunda çok rahatlık sağlıyor visual studio. Birde çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim :)

Çok kötü bir bilgisayar kullanmıyorsan kasmaz. C# ve ASP.NET geliştirme konusunda çok rahatlık sağlıyor Visual Studio. Bir de çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim :)

Deneyeceğim Visual Studio'yu teşekkür ederim. İşaretlerim :)

Çok kötü bir bilgisayar kullanmıyorsan kasmaz. C# ve ASP.NET geliştirme konusunda çok rahatlık sağlıyor visual studio. Birde çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim :)
Çözüm olarak nasıl işaretleyeceğim ? bulamadım da yerini.

Yeni konular

Geri
Yukarı