Vu+ Zero'da Kaybolan Uyduları Geri Getirme

serdar84

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525950889
Vu+ Zero kullanıcısıyım, son zamanlarda kanal listesinde bulunan HD kanallar açılmamaya başladı, ben de tekrardan otomatik kanal araması yaptırdım fakat aynı sorunun devam ettiğini görünce Vu+ Zero'yu fabrika ayarlarına döndürdüm. Sonrasında tekrar otomatik arama yaptırarak kanalları buldum ve kaydettim, bu sefer HD kanallar sorunsuz gösteriyordu fakat birkaç zaman sonra HD kanalların ve bazı normal kanalların tekrardan göstermediğini fark ettim. Sonrasında yine fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat burada ne oldu bilmiyorum, uydu listemde daha önce birçok uydu varken şimdi sadece Hotbird uydusu kaldı. (Bu arada sadece Türksat uydusu izliyorum)

Uydu yapılandırmaya girdiğimde sadece Hotbird uydusu gözüküyor, diğer uydular ne oldu bilmiyorum ya silindi ya da nasıl olduysa yok oldu, Türksat uydusunu ve diğer uyduları nasıl geriye getirebilirim, bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı