VW T-Roc mu Skoda Kamiq mi?

Octi Berat

Decapat
Daha fazla  
Soru başlıktadır. VW T-Roc orta paket mi Skoda Kamiq ful dolu paket mi? İkisi de 1.5 TSI, hangisi mantıklı sizce? İkisi de bayiden sıfır çıkarılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru başlıktadır. VW T-Roc orta paket mi Skoda Kamiq ful dolu paket mi? İkisi de 1.5 TSI, hangisi mantıklı sizce? İkisi de bayiden sıfır çıkarılacak.
skoda full paketse kesinlikle skoda kamiq ve ayrıca skoda kamiq ile t-roc karşılaştırınca kamiq daha ağır abi daha şekil duruyor

skoda full paketse kesinlikle skoda kamiq ve ayrıca skoda kamiq ile t-roc karşılaştırınca kamiq daha ağır abi daha şekil duruyor
bunu passat highline aracına sahip olarak söylüyorum

Paketler nedir? Donanım aynı ise T-Roc.
Donanım seviyelerine baktım ve sanırım Premium ile Style paketleri karşılaştırıyoruz. İkisi de aynı seviyede diye gördüm. Bence VW almak daha mantıklı. Mesela bende Ibiza var arkadaşın Polo'su ile karşılaştırıyoruz özünde aynı araba ama ufak ufak VW yazıları falan var daha özen gösterilmiş oluyor. Benim durumda ama ciddi donanım farkı var ve o yüzden tercih ettim. Bence T-Roc alın tasarım olarak bence daha hoş. Babamlarda da var güzel araba.

1 milyon - 1.6 milyon.

Skoda Full paketse kesinlikle Skoda kamiq ve ayrıca Skoda kamiq ile t-roc karşılaştırınca kamiq daha ağır abi daha şekil duruyor.

Teşekkürler hocam.

Donanım seviyelerine baktım ve sanırım premium ile style paketleri karşılaştırıyoruz. İkisi de aynı seviyede diye gördüm. Bence VW almak daha mantıklı. Mesela bende ıbiza var arkadaşın Polo'su ile karşılaştırıyoruz özünde aynı araba ama ufak ufak VW yazıları falan var daha özen gösterilmiş oluyor. Benim durumda ama ciddi donanım farkı var ve o yüzden tercih ettim. Bence t-roc alın tasarım olarak bence daha hoş. Babamlarda da var güzel araba.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı