VXE R1 Pro vs Delux M800 Ultra

PUN1SHER

Hectopat
Konu başlığında belirttiğim iki mouse arasında kaldım. Ve VXE R1 Pro'yu sipariş ettim. Sizce pişman eder mi? İkisi arasında hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende iki mouse arasında kaldım. Tercihim M800 Ultra oldu. Kullanıma bağlı burada bilgi veririm. Yarın nasipse elimde olur.

Konu başlığında belirttiğim iki mouse arasında kaldım. Ve VXE R1 Pro'yu sipariş ettim. Sizce pişman eder mi? İkisi arasında hangisi daha iyidir?
Güzel tercih. Stokları da bitti iyi zamanda almışsın, hayırlı olsun.

Bende iki mouse arasında kaldım. Tercihim M800 Ultra oldu. Kullanıma bağlı burada bilgi veririm. Yarın nasipse elimde olur.

Delux M800 Ultra 1 aylık kullanımımda Twitter'da gezinirken orta tuş kendi kendine bozuldu sanki pini atmış gibi hissiyat yok boşa dönüyor tekerlek. Amazona yazdım ürünü iade için kargolayacağım. 1 aylık kullanımda şunları söylemeliyim;

Fiyatına göre alınabilecek en iyi mouse olduğunu söyleyebilirim. Orta tuşun kronik değil sadece azımsanacak kadar kişilerde (benim gibi) problem yaratmasını dilerim. İade gerçekleştikten sonra R1 Pro deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…