Windows 10 sürücü güncelleştirme nasıl kapatılır?

Baş-ül Adam

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Windows 10 üzerinde Intel 4965NGW Wi-Fi aygıtımın otomatik güncelleştirmelerini kapatmak istiyorum. Kendisi her güncellediğinde beni mavi ekran hatalarıyla baş başa bırakıyor. Eski bir Driver'ını bulmuştum ve onda sıkıntı çıkarmıyor. Kendisi güncelleyince benim tekrardan o sürücüyü kurmam gerekiyor. Windows üzerinde belirlenen aygıtın güncelleştirmelerini kapatma diye bir seçenek vardı, hatırlıyorum. Bir türlü bulamadım. Windows 10 sistem güncelleştirmelerinden bahsetmiyorum. Sadece Wi-Fi aygıtımınkini kapatmam gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bir cihaz için yok diye biliyorum.

Hepsini kapatmayı düşünürseniz burada olması kazim. Bu bilgisayar -> Gelişmiş sistem özellikleri -> Donanım -> Aygıt sürücülerini otomatik olarak yükle kısmından "Hayır"ı seçin.

Bir aygıt için var mı bilmiyorum ama tüm aygıtlar için arama kısmına aygıt yükleme ayarları değiştir yaz açılan ekranda önerilmezi işaretle ve tamama de.
Evet. Onu bende gördüm ama diğer sistem bileşenlerim güncel kalsa iyi olur. Komple kapatmak istemiyorum. Geçen bir konuda Realtek'in sürücü güncelleştirdikten sonra verdiği çıkardığı birkaç özellik hakkında tartışmıştık. O konuda belirtilmişti. Ama o konuyu da bulamıyorum. Neyse, yine de saolun.
Sadece bir cihaz için yok diye biliyorum.

Hepsini kapatmayı düşünürseniz burada olması kazim. Bu bilgisayar -> Gelişmiş sistem özellikleri -> Donanım -> Aygıt yükleme seçenekleri kısmından "Hayır"ı seçin.
Teşekkür ederim. Sanırım bu ayarı yapıp yoluma devam edeceğim gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı