Çözüldü W11 Bluetooth çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibohappy

Hectopat
Makaleler
1
Selam. Bilgisayar elime bugün ulaştı, ASUS TUF serisinden 4060'lı bir laptop aldım fakat Bluetooth kulaklığımı bağlayacakken fark ettim ki Bluetooth çalışmıyor. Neden olduğunu anlamadım ama kafayı yemek üzereyim. Bu da aldığım bazı hatalar. Bilen birisi yardım etsin acayip moralim bozuldu 30kya laptop aldım ilk akşamından böyle bir sorun tüm moral motivasyonumu götürdü.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 33
  • 22.png
    22.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 33.png
    33.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tüm sürücü driver yükleemerlni yaptığından ve güncel olduğundan emin olmalısın. Ayrıca Windows update etmen de işe yarayabilir. Ben benzer sorunu çözmek için ağ sıfırlama yapmıştım ve işe yaramıştı.

1683962935604.png

Hangi marka hangi model aldın?
Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP037 8gb RTX4060 Ryzen 7 7735HS 16GB Ram 512GB SSD

Öncelikle tüm sürücü driver yükleemerlni yaptığından ve güncel olduğundan emin olmalısın. Ayrıca Windows update etmen de işe yarayabilir. Ben benzer sorunu çözmek için ağ sıfırlama yapmıştım ve işe yaramıştı.

Eki Görüntüle 1777164

Eki Görüntüle 1777164
yok, düzelmiyor başka ne yapabilirim
1683969765968.png

PC'den iyi anlıyorsan yarın beraber format atabilir miyiz ? Driver vb konusunda yardımcı olabilir misin? Bilgisayarı yeni aldım fakat valo vb olsun böyle arada ufak tefek takılma gibi şeyler oluyor FPS ama oyunun akıcılığı gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'den iyi anlıyorsan yarın beraber format atabilir miyiz ? Driver vb konusunda yardımcı olabilir misin? Bilgisayarı yeni aldım fakat valo vb olsun böyle arada ufak tefek takılma gibi şeyler oluyor FPS ama oyunun akıcılığı gidiyor.
Her konuda yardımcı olurum. O soruların yeni konu açıp beni etiketle.
Ayrıca bluetooth durumun ne oldu ?

Geri
Yukarı