Wallpaper Engine %30 GPU kullanımı normal mi?

Kartın gücüne göre de kullanım artabilir ya da azalabilir. İşlemciye entegre GPU ile anormal sayılmaz sanırım, ekran kartına geçirdiğinde bu yüzde azalabilir.

Ne yaptın 6750 XT ile mutlu musunuz şimdi?
O ekran kartı hatasını hala almaya devam ediyorum ara ara. 1-2 Programdan kaynaklanıyor ve o programlarda da ne ayar yaptıysam düzelmedi bir türlü. Neyse bir şekilde idare ediyorum işte. Onun dışında bir sorununu görmedim, güzel.

O ekran kartı hatasını hala almaya devam ediyorum ara ara. 1-2 Programdan kaynaklanıyor ve o programlarda da ne ayar yaptıysam düzelmedi bir türlü. Neyse bir şekilde idare ediyorum işte. Onun dışında bir sorununu görmedim, güzel.

1 haftaya yeni sürücü geliyor 6000 serisi için (nihayet) belki bu donanım hızlandırma alerjisini düzeltirler.

Şuan kendi ayarlı zaten, ben boşta bırakınca zorlar mı diye aklıma takılıda GPU derecesi 40 civarı. Normal duruyor.

Zorlamaz, o kadar yükü sen film izlerken de alıyor grafik birimi. %99'a dayansaydı eyvallah zorlardı tabii. Hareketli duvar kağıdı ile mutluysan takıl birşey olmaz.

1 haftaya yeni sürücü geliyor 6000 serisi için (nihayet) belki bu donanım hızlandırma alerjisini düzeltirler.

Zorlamaz, o kadar yükü sen film izlerken de alıyor grafik birimi. %99'a dayansaydı eyvallah zorlardı tabii. Hareketli duvar kağıdı ile mutluysan takıl birşey olmaz.
Wallpaper ın kendi bloğunda yazdığına göre şuan normalde düşük kullanıyor olması gerekiyor ztn.

Zorlamaz, o kadar yükü sen film izlerken de alıyor grafik birimi. %99'a dayansaydı eyvallah zorlardı tabii. Hareketli duvar kağıdı ile mutluysan takıl bir şey olmaz.

Evet, uzun süre 6000 serisi ve öncesine driver çıkarmadıklarını duydum. Umarım düzeltirler de kurtuluruz artık şu sorundan.

Geri
Yukarı