Wallpaper Engine vs. Lively Wallpaper

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Hangisi? Nedeniyle yazar mısınız? Şu deyip bırakmayın. Lively Wallpaper kurdum şu an Wallpaper Engine para vermemek için ama bir sorunu yok gibi. Sizce hangisi ve neden?

Hangisi? Nedeniyle yazar mısınız? Şu deyip bırakmayın. Lively wallpaper kurdum şu an Wallpaper Engine para vermemek için ama bir sorunu yok gibi. Sizce hangisi ve neden?

Lively Wallpaper'ı çok önermem arka planları indirmeniz gerekebiliyor çoğu zaman ve kalitesiz iniyor. Wallpaper Engine ile Steam üzerinden indirmeniz daha sağlıklı olacaktır yani önerim Wallpaper Engine.

Edit;
Hatırladığım kadarıyla lively wallpaper üzerinde performans ayarları yoktu sorun yaratabilir.

Wallpaper Engine, daha geniş kütüphane, daha iyi arayüz, daha çok özelleştirme vb.

40tl vermeye değer mi?
Lively Wallpaper'ı çok önermem arka planları indirmeniz gerekebiliyor çoğu zaman ve kalitesiz iniyor. Wallpaper Engine ile Steam üzerinden indirmeniz daha sağlıklı olacaktır yani önerim Wallpaper Engine.

Edit;
Hatırladığım kadarıyla lively wallpaper üzerinde performans ayarları yoktu sorun yaratabilir.

Wallpaper Engine'a para vermemek için Lively gibi alternatifleri denedim. Kalitesi, kütüphanesinin genişliği, ince ayarlar gibi birçok açıdan Wallpaper Engine gibisi yok. Bu arada Wallpaper Engine Android için de çıktı. Bilgisayar versiyonunu satın alınca android telefona kurduğunuzu eşleştirip bilgisayara yüklü olanları telefona gönderiyorsunuz. Çok iyi bir özellik.

İkisini de kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki lively wallpaper aşırı sistem yoruyor bazen %40 kullanım gördüğüm bile oluyordu aynı işlemciyle Wallpaper Engine denediğimde %2-3 kullanımlarında geziyordu yine de karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı