Wan Miniport Nedir?

okitoki46

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar bugün her zamanki gibi ilk açılıştı Wİ Fİ bağlanmamıştı laptopum. Bu ağa bağlanılamıyor diyordu, bende ağ bağdaştıcılarını kaldırmak için YÖNET'e girdim orda WAN MİNİPORT(SSTP) diye bir şey gördüm. O nedir beni bilgilendirebilir misiniz?

Laptop: Acer Aspire 5750G
İşletim sistemi:Windows 10 (Buna geçtikten sonra zaten hep böyle klavye çalışmaması, touchpad çalışmaması, bu ağa bağlanılamıyor hatası, bir de bu çıktı. Neyse artık.)

+++++GÜNCEL

WAN Miniport.PNG

Bende de birden çıktı bu nedir bilgisi olan var mı?

Recep Bey son bir haftadır Torrent'te Seeder/Peer trafiği güzel olan torrent dosyalarında bile Eşlere Bağlanılıyor durumu ile karşılaşıyorum. Ve bu durum değişmiyor.

Öyle ki, artık resmi torrent client indirme adreslerine bile giremiyorum.

Zannediyorum ki artık bulunduğum toplu yaşam merkezinde torrent için gerekli portlar müdüriyet tarafından kapatılmış.

Nitekim mobil platformda da aynı sorun sözkonusu.

Fakat laf aramızda, müdüriyettekiler ve çalıştıkları teknik servis, yakından bildiğim iki güruh ve torrent konusunda gerçekten çok cahiller. Öyle ki bir dönem dendi ki ancak milyarlık program kurarsak torrent engellenebilir, falan filan.

Ben diyorum ki, acaba bu Wan Miniport'ların bu sorunla alakası olabilir mi?

Ben de bu portların ne olduğunu merak ediyorum, o yüzden yeni konu açma gereği duymadım.

Eğer Wan Miniportlar'ın bu durumla bir alakası yoksa, nasıl bir işgüzarlıkla kapattırılan torrent portlarını açtırmayı başarabilirim?

Meşgul bir insansınız, biliyorum. Müsait bir vaktinizde bir iki kelam ederseniz sevinirim. Tracker sorunum da yok. Yani burada hakikaten tek sorun portların kapatılması mı?

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı