Çözüldü War Thunder "0000001A" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

629475

Centipat
War Thunder oyununa giriyorum ve maç başkamadan bu ekteki hatayı veriyor. 10 kere falan dosyaları doğrulattım oyun dosyalarından EAC'ı silip doğrulatıp yüklettim ama olmadı. Bunlar da Epic'ten Fornite ve Rocket League indirdikten sonra olmaya başladı. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
Acaba Logitech, ASUS, SteelSeries vb bir markanın RGB özellikleri için falan bir program kullanıyor musunuz?

Birkaç yıl önce de böyle bir problem olmuştu War Thunder'da. Mobo ve SteelSeries firmalarının RGB ayarlamaları için kullandıkları programları illegal olarak algılıyordu Easy Anti-Cheat.

Belki benzer bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

Ayrıca Fortnite ve Rocket League sonrası olduğunu söylemişsiniz, acaba bu iki oyundan birisi bilgisayarınıza başlangıçta açılan bir program ile kurulmuş olabilir mi? Mesela Riot'taki Vanguard oyunlar kapalıyken bile arka planda çalışıyor. Bu tip bir çakışma olabilir. Görev yöneticinizden bir kontrol etmenizde yarar var.

Hocam MSI Center kullanıyorum RGB için görev yöneticinden de baktım ama gözüme çarpan bir şey yoktu. Sorunu yanlışlıkla çözdüm aslında biraz basitmiş. KMSpico denen korsan yazılımın zararlı olduğunu öğrendim ve sabahtan beri kaldırmaya çalışıyordum. Malwarebytes yükleyim tarama yaptım ve her şeyi sildim ve şimdi açtığımda tek sorun buymuş. Ama yine de yardımınız için teşekkür ederim
Acaba Logitech, Asus, Steel Series vb bir markanın RGB özellikleri için falan bir program kullanıyor musunuz ?

Birkaç yıl önce de böyle bir problem olmuştu War Thunder'da. Mobo ve Steel Series firmalarının RGB ayarlamaları için kullandıkları programları illegal olarak algılıyordu Easy Anti-Cheat.

Ayrıca Fortnite ve Rocket League sonrası olduğunu söylemişsiniz, acaba bu iki oyundan birisi bilgisayarınıza başlangıçta açılan bir program ile kurulmuş olabilir mi ? Mesela Riot'taki Vanguard oyunlar kapalıyken bile arka planda çalışıyor. Bu tip bir çakışma olabilir. Görev yöneticinizden bir kontrol etmenizde yarar var.

Acaba Logitech, ASUS, SteelSeries vb bir markanın RGB özellikleri için falan bir program kullanıyor musunuz?

Birkaç yıl önce de böyle bir problem olmuştu War Thunder'da. Mobo ve SteelSeries firmalarının RGB ayarlamaları için kullandıkları programları illegal olarak algılıyordu Easy Anti-Cheat.

Ayrıca Fortnite ve Rocket League sonrası olduğunu söylemişsiniz, acaba bu iki oyundan birisi bilgisayarınıza başlangıçta açılan bir program ile kurulmuş olabilir mi? Mesela Riot'taki Vanguard oyunlar kapalıyken bile arka planda çalışıyor. Bu tip bir çakışma olabilir. Görev yöneticinizden bir kontrol etmenizde yarar var.

Hocam MSI Center kullanıyorum RGB için görev yöneticinden de baktım ama gözüme çarpan bir şey yoktu. Sorunu yanlışlıkla çözdüm aslında biraz basitmiş. KMSpico denen korsan yazılımın zararlı olduğunu öğrendim ve sabahtan beri kaldırmaya çalışıyordum. Malwarebytes yükleyim tarama yaptım ve her şeyi sildim ve şimdi açtığımda tek sorun buymuş. Ama yine de yardımınız için teşekkür ederim

Çözüm
Çözülmesine sevindim öncelikle :)

KMS Pico yanlışım yoksa Office vb programları kullanmak için gerekiyordu. Bir arkadaşımı da neredeyse WoW'dan banlatıyordu. İyi olmuş sildiğiniz.

Keyifli oyunlar, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı