Çözüldü Warband çalışıyor görünmesine rağmen oyun başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Lyosta

Femtopat
Daha fazla  
Selam, bir süredir Warband oynamıyordum, normalde hiçbir sorun yoktu bugün uzun bir aradan sonra tekrar başlamaya karar verdim.
Steam üzerinde oyun çalışıyor görünmesine rağmen oyun başlamıyor native veya mod seçtiğimiz o ekrana bile gelmiyor, hiçbir şey olmuyor kısaca. Ayrıca durdurma tuşuna bastığımda veya Görev Yöneticisi'nden zorla kapatmaya çalıştığımda da Steam üzerinde durduruluyor yazısında kalıyor ve görev yöneticisinde görünen Warband aynı şekilde kapanmıyor.

Uygulamanın içerisinden DirectX kurulumunu tekrarladım düzelmedi. Belgeler kısmındaki saveleri silmek işe yarayabiliyormuş ama dosyalar silinmiyor. Beklenmeyen bir hata dosyanın silinmesini engelliyor uyarısı alıyorum. Biraz uzun oldu ama detaylı yazmaya çalıştım. Yazım hatamız olduysa affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya doğrulaması yaptım işe yaramadı. Steam kapalıyken internet bile açık değilken hala dosyaları silemiyorum. Beklenmeyen bir hata klasörü silmenizi engelliyor. Hata kodu 0x8007016A

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı