Warband lord ilişkisi düştü

Zamanla doldurur.

Lordları mutlu edemezsin bu arada. Kaleyi birisine ver, sonra diğer kaleyi başkasına ver. Ona kale vermiş olmana rağmen ilk verdiğinle olan ilişkin bile düşebilir.

Zaman içinde koyacaktır.
Teşekkür ederim.
Yalnız savaşta olduğun krallık umarım kaleyi bu süreç içinde kuşatıp almaz. Kalenin zayıf olduğunu fark ederlerse saldırırlar.
Savaş başlatmadım, başlatanda olmadı. Üç gün falan geçti hala kaleden çıkmamış, askerde koymamış. Başka şehirlere gittim, çapulcu falan avladım ama değişen bir şey yok. Biraz daha bekleyeceğim belki bir şeyler olur. Saldıran olursa da bileğe kuvvet koruyacağız.

Zamanla doldurur.

Lordları mutlu edemezsin bu arada. Kaleyi birisine ver, sonra diğer kaleyi başkasına ver. Ona kale vermiş olmana rağmen ilk verdiğinle olan ilişkin bile düşebilir.
Haklısınız, hepsi yaşandı. Eski oyun bana göre avantajları/hataları var ama sarıyor. Böyle devam edeceğim bazılarını kabullenip. En azından bütün lordlar yapmıyor. Bir tanesi sıkıntılı. Taraf değiştirsede sıkıntı olmaz iki tane çok sağlam lordum var onlarla devam edeceğim.

Maalesef bundan önce iki tane lordum -50 ve üzeri olduğunda taraf değiştirdiler. Diğer üçü ile aram iyi düşmüyor ama bununla sürekli düşüyor anlamadım gitti.

Toprak sözü vermedim ama ve kale vermek istemiyorum. Kalelere kendim asker koyuyorum ve kontrol ediyorum. Mesela bir kalemde 100 asker var bu halde bir lorda versem içindeki askerler gider mi, sıfırlanır mı? Yoksa bu sayı sabit kalır da lordun mu olur acaba? Ya da kendisi koyar mı?
Diğer üç lord ile sıkıntı yok düşmüyor ama buna toprak sözü vermediğim halde her gece düşüyor, mareşal yapıyorum artıyor geri alıyorum yine düşüyor. Salacağım gibi bu adamı.

Yok barış zamanında kendi tarafıma aldım. Hiçbir krallıkla savaşta da değiliz şu an barış dönemi. Native modda oynuyorum.

O zaman kale verdiysen ekonomisi düştüyse olabilir ayrıca savaşta olmayabilirsin ama çapulcular vb yenilmiş olabilir ya da kale vermediğin için de olabilir. Bir çok sebebi var.

Geri
Yukarı