Warband mı Bannerlord mu?

brtgu

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce Warband oynamışlığım var crack olarak. İndirim haftası bitmeden ikisinden birini almak istiyorum. Daha önce hiç Bannerlord oynamadım ama internette Warband'a mod kurup Bannerlord'dan daha çok eğlenileceğini okumuştum bazı yazılarda. Sizce 210 lira verip Bannerlord alınır mı?

Daha önce Warband oynamışlığım var crack olarak. İndirim haftası bitmeden ikisinden birini almak istiyorum. Daha önce hiç Bannerlord oynamadım ama internette Warband'a mod kurup Bannerlord'dan daha çok eğlenileceğini okumuştum bazı yazılarda. Sizce 210 lira verip Bannerlord alınır mı?
Online oynamak istiyorsan Warband ve Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars alabilirsin offline istiyorsan kesinlikle Bannerlord.

Bannerlord'u, Warband'ın daha gelişmiş hali gibi düşünebilirsin. Çoğu şey benziyor.

Bannerlord, savaş hissiyatı ve görünüş fetişin(görkemli ve sallanan zincirler zırhlar) varsa tercihini bannerlord olmalı. Modlar ile oyunu destekleyip açıkları kapatabilirsin. Ama warbanda göre karekterlere iletişimleri daha kısıtlı ve eksik. Daha az aksiyon alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı