Warband mod tavsiyesi

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben mod ile oynamak istiyorum native bitti. Fakat farklı haritalar bende çok kasıyor oynanamıyor. Kalradya yağ gibi akıyor. Haritası değiştirilmemiş kaliteli güzel mod önerisi olan var mı? (evlat mod dışında)

Arkadaşlar selam. Ben mod ile oynamak istiyorum native bitti. Fakat farklı haritalar bende çok kasıyor oynanamıyor. Kalradya yağ gibi akıyor. Haritası değiştirilmemiş kaliteli güzel mod önerisi olan var mı? (evlat mod dışında)

Cihat ve haçlılar jihad and crusaders diye geçiyor.

Ama bunda harita değişmiş ama efso mod.

Kesinlikle Diplomacy Litdum 4 adlı modu indirmen gerek. Oyunun Native havasını bozmadan oyunu çok geliştiriyor. Ve Third Age of Middle Earth. Orta Dünya-Yüzüklerin Efendisi evreninde warband oynayabiliyoruz.

Cihat ve haçlılar jihad and crusaders diye geçiyor.

Ama bunda harita değişmiş ama efso mod.
cihat haçlılar oynadım savaşta az kasıyor 60 fps falan haritada 2 fps :d
Cihat ve haçlılar bilgisayarı kastırabilir galiba arkadaşın bilgisayar benim gibi düşük sistemli.
oyunu 60 fps oynuyorum fakat haritada çok düşüyor fps ama kalradya hiç kasmıyor hep 60 fps
Kesinlikle Diplomacy Litdum 4 adlı modu indirmen gerek. Oyunun Native havasını bozmadan oyunu çok geliştiriyor. Ve Third Age of Middle Earth. Orta Dünya-Yüzüklerin Efendisi evreninde warband oynayabiliyoruz.
Türkçe mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı