Warband Osmanlı modunda askerim yok

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Ya çok değişik bir olay var. Adamların şehrinde +2000 asker var ben adamlarla savaşa giriyorum zaten 100'ün üstüne asker çıkaramıyorum e savaşa girince de bakıyorum arkamda 3 kişi var. Adamlarda 150 kişi. Ben ne yapayım anlamadım ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya çok değişik bir olay var. Adamların şehrinde +2000 asker var ben adamlarla savaşa giriyorum zaten 100'ün üstüne asker çıkaramıyorum e savaşa girince de bakıyorum arkamda 3 kişi var. Adamlarda 150 kişi. Ben ne yapayım anlamadım ki.

Herhangi teknik problem bulunmamakta oyunda. Sisteminize güveniyor iseniz Cheat Engine aracılığı ile ayarlar bölümünden muharebe büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.

Ya evet eminim bazıları da yaşamış adamlara çok bize az veriyor çok sıkıntı.

Karşıdaki adamlarda size göre daha çok adam vermesinin sebebi onların ordusu daha büyük :D. Ona göre oranlıyor. Mesela şöyle düşünün. Karşıdakiler 4000 kişi, siz 2000 kişisiniz. Oyun karşıyı 2000, sizi 1000 kişi yapıyor ve savaş 2 parttan oluşuyor. Bu olay, ayarlardaki muharebe büyüklüğü ile alakalı. O ayara göre kişi sayısını oranlıyor :)

Askerlerin yaralıysa savaşa girmez. Bir bak askerlerine yaralı var mı diye.
hayır ya elraen falan da yaşamıştı 50(kendisi)vs200(düşman) girmişti 10 asker falan vermişti
Karşıdaki adamlarda size göre daha çok adam vermesinin sebebi onların ordusu daha büyük :D.ona göre oranlıyor.
ya evet işte çok saçma D.

Hayır ya elraen falan da yaşamıştı 50(kendisi)VS200(düşman) girmişti 10 asker falan vermişti.

Ya evet işte çok saçma D.

Mesajımı güncelledim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Dediğim gibi sistem o şekilde. Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. Çözüldü olarak gözükür ve çözümü ortada olur :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı