Warcraft 3: Reforged

OpenShift

Hectopat
Daha fazla  
1.png

Sonunda beklediğim, internetsiz bilgisayarımda yıllarca campaign'i sürekli baştan bitirdiğim. Dota 2 ve şu anki LOL camiasının başlangıcını yapan, mesleğimin başlamasına sebep olan o güzel harita editörünün sahibi bu baş yapıtın yenilendiğini duyduğumda havalara uçtum buraya bir konu açıp sizlere de haber vermek istedim. Daha önce paylaşıldıysa af ola.

Konu ile ilgili videolar yayınlandı ve grafikleri gerçekten çok güzel hala gelmiş. Arayüz, modellemeler ve doku kaplamaları güncellenmiş. Blademaster Samuro, Jaina Proudmoore ve diğer tüm içerikler duygulandırdı beni açıkcası.
Sonda çıkan Prens Arthas yüzünden serinin devam edeceğini düşünüyorum ki inşallah devam eder. Ön sipariş olarak 30€ fiyatı var ki bu da düşünce çok makul bir rakam ülkemiz için hariç tabi.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Başlangıç olarak yenilenen sinematik ile girelim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ardından oyun içi oynanış ve diğer detaylar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu ile ilgili diğer detaylar için:
Warcraft® III: Reforged - Warcraft III | Blizzard Shop

Son düzenleyen: Moderatör:
Bügünkü world of warcraft'ın bugünlere gelmesini sağlayan aynı zamanda dota-lol gibi oyunların esin kaynağı mutlaka oynanması gereken bir baş yapıt. Daha önce oynamayanlar için güzel bir fırsat.

Düzgün bir şekilde yapılan remastered sürümlerin başarısı kaçınılmaz.

COD 4: Modern Warfare Remastered da aynı şekilde harika bir oyundu. Ancak pazarlama stratejisi sağ olsun bu oyun için Infinite Warfare da almak gerekiyordu bir dönem. Yoksa çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Merak ettiğim bir konuda ön sipariş fiyatının sonrasında değişme durumu, ön sipariş daha mı ucuz olur acaba her zaman?

Hala oynuyorum, zamanında Hamachi'lerden mi oynamadık, Eurobattle'lardan mı girmedik.. Hey gidi hey. Yaş 30 hala Warcraft 3 Frozen Throne.. Battle Net'e düşer düşmez sipariş verdim. 2002'de 14 yaşımda idim. Aradan 16 yıl geçmiş. 5 yıldır tüm arkadaş ekibimiz evliler, bekarlar, çoluk çocuğa karışanlar, şu oyun Battlenet'e entegre olsa da rahat rahat oynasak dedik, sesimizi duydular sonunda :) Tüm Moba'ların miladıdır. Sadece hero ile tower yıkmaya benzemez. Ortadünya temalı oyunlarda micro kasmanın başlangıcıdır. Hem hero ile hem ordu ile dps hesabıdır bu oyun. Yeni nesil bilmez :) Herkes alsın bu oyunu. Bekliyoruz sabırsızlıkla. '' My blade seeks vengeance ''
Merak ettiğim bir konuda ön sipariş fiyatının sonrasında değişme durumu, ön sipariş daha mı ucuz olur acaba her zaman?
Tahminimce ön sipariş ucuz olacaktır; fakat 3 yıla free olacak kesin :)

Son düzenleme:
Hala oynuyorum, zamanında Hamachi'lerden mi oynamadık, Eurobattle'lardan mı girmedik.. Hey gidi hey. Yaş 30 hala Warcraft 3 Frozen Throne.. Battle Net'e düşer düşmez sipariş verdim. 2002'de 14 yaşımda idim. Aradan 16 yıl geçmiş. 5 yıldır tüm arkadaş ekibimiz evliler, bekarlar, çoluk çocuğa karışanlar, şu oyun Battlenet'e entegre olsa da rahat rahat oynasak dedik, sesimizi duydular sonunda :) Tüm Moba'ların miladıdır. Sadece hero ile tower yıkmaya benzemez. Ortadünya temalı oyunlarda micro kasmanın başlangıcıdır. Hem hero ile hem ordu ile dps hesabıdır bu oyun. Yeni nesil bilmez :) Herkes alsın bu oyunu. Bekliyoruz sabırsızlıkla. '' My blade seeks vengeance ''

Tahminimce ön sipariş ucuz olacaktır; fakat 3 yıla free olacak kesin :)
Ben de alacağım kesin multi desteği iyi olacak gibi :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı