Warface oynanır mı?

BioShock İnfinite(12.25 şuanda) alıcam + Subnautica eğer indirimde 25 lira falan olursa onu alacağım. Ne kadara düşüyor Subnautica bir bilginiz var mı indirimde?
Epic Games 2018'in sonunda falan bedava vermişti. İndirime giriyor mu bilmiyorum. Epic Games üzerinde 40 lira.

Merhaba arkadaşlar. Daha bugün (daha önceden de görmüştüm ama dikkatimi çekmemişti) Warface'i gördüm. Çok dikkatimi çekti, grafikler falan da iyi de oynayan var mı varsa oyuncu durumu ve Avrupa sunucundaki ping durumu nasıl? Bizleri bilgilendirebilir mi? Aktif oynayan ya da yakın zamanda oynamış biri bilgilendirirse çok iyi olur. Başlamayı düşünüyorum fakat 20 GB indirip de çöp olmasını istemiyorum.

Sana şöyle söyleyeyim Avrupa sunucusu yok diyebiliyorum ama ping sıkıntı olmuyor ve düşük sistemde bile çok rahat açan bir oyun tavsiye ederim.

Hortlatmış olacağım biraz ama şu an itibari ile p2w'lik bir tarafı yok, daha doğrusu abartı fiyatlar yok. Yeni başladım oyuna ve 50TL gibi bir parayla tüm hesabımı fulledim. Oyunda yerel fiyatlandırma mevcut Euro 2TL'den sabitlenmiş. Ayrıca İstanbul sunucusu var ancak oyuncu sayısı az başka sunuculara atıyor genelde.

Hortlatmış olacağım biraz ama şu an itibari ile p2w'lik bir tarafı yok, daha doğrusu abartı fiyatlar yok. Yeni başladım oyuna ve 50TL gibi bir parayla tüm hesabımı fulledim. Oyunda yerel fiyatlandırma mevcut Euro 2TL'den sabitlenmiş. Ayrıca İstanbul sunucusu var ancak oyuncu sayısı az başka sunuculara atıyor genelde.
İsterse 1 lira olsun. P2w olmasını değiştirmez.

Geri
Yukarı