Warframe her gün giriş hediyesi veriliyor mu?

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyuna başlayalı 3 gün oldu. Giriş ödülleri veriyor oyun her gün girdiğimde. Peki bunun bir sınırı var mı? Mesela 1 ay sonra vermemezlik yapıyor mu?

Hocam bende 3 gün önce başladım ama giriş hediyesi aldığımı hatırlamıyorum. Hediyeler gelen kutusuna mı geliyor?

Bazı belirli günler hariç rastgele ödüller veriyor. Mesela 100. günde yanlış hatırlamıyorsam 3 silah seçeneği verecek ve birini seçeceksin. Sanırım Zenistar güzel olanlarıydı. Aklında bulunsun. Uzun zamandır oynamadığım için pek hatırlamıyorum ne zaman geleceğini ama dediğim gibi bu 3 silah aklında bulunsun .

Hocam bende 3 gün önce başladım ama giriş hediyesi aldığımı hatırlamıyorum. Hediyeler gelen kutusuna mı geliyor?
Envantere otomatik ekleniyor. Zaten giriş yaparken sana ÖDÜLÜNÜ AL seçeneği geliyor.

Bugün derslerimden sonra girdiğimde bakacağım. Ya ben yanlış hatırlıyorum ya da bir gariplik var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…