Warframe İvara Prime Set alınır mı?

Snorem

Picopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Mafia
Volt ile casusluk görevleri zor oluyor. İvara Prime almak istiyorum. Şu an 59 Platinum ile alabiliyorum. Almalı mıyım sizce? Yoksa normal İvara'nın parçalarını mı düşüreyim? (Oyunda İvara Prime farm yapacak kadar ilerlemedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal Ivara'yı kasmak Prime halinden çok daha sıkıntılı. Eğer oyunun daha başlarındaysanız sizi belli bir süre idare eder.

Normal Ivara'yı kasmak Prime halinden çok daha sıkıntılı. Eğer oyunun daha başlarındaysanız sizi belli bir süre idare eder.
Ustalık seviyem 5. Silahlarım gayet güçlü. Fakat casusluk görevleri gittikçe zorlaşıyor. Daha ucuza bulmayı çalışacağım. Bulamazsam alırım 59 platinum'a. Teşekkürler.

Masrafa girmek yerine loki ile çok rahat yapabilirsin. Modlara süre koyduğunda 2. yeteneği uzun sürüyor ivara görünmez olduğunda koşamıyor ama lokiyle koşarak yapabilirsin.

Masrafa girmek yerine loki ile çok rahat yapabilirsin. Modlara süre koyduğunda 2. yeteneği uzun sürüyor ivara görünmez olduğunda koşamıyor ama lokiyle koşarak yapabilirsin.
Loki ile Ivara'nın Prime halleri arasında fiyat farkı çok fazla. Konu sahibi daha oyunun başında olduğuna göre muhtemelen Neptün'e daha gelmemiştir yani normal Loki'yi de kasamaz. Normal Ivara'nın kasılması için orta seviye casus görevleri oynaması gerekiyor. En iyi seçenek şuan Ivara Prime gibi duruyor.

Normal loki yapması daha kolay o yüzden söylemiştim chate yazdığında yardımcı olan çok oluyor yarım saat bile sürmez parçaları toplaması Prime için platin harcamaya gerek yok bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…