"Warning Actions" ve Aynı nedenden bir ban alıp bir almama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xample-47

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar!

Geçenlerde #Reload Nedir? Nasıl Yapılır? adlı konuya yazdığım boş mesajlar yüzünden ceza aldım. Bir de başka bir konuya yazdığım mesaj içeriği sebebiyle aldım, içerikte "Teknoloji forumunda, teknoloji cahili olmak" diyerek birisine söylemiştim buradan da "Uygunsuz Üslup" gerekçesiyle ceza aldım. Şimdi gerisini tam hatırlamadığım ve o arkadaşa sinir olduğum için tam emin değilim bu cezayı da hakkımla aldığıma inanıyorum. :D

Yalnız bir başka mesajda "Hatalı Mesajı Alıntılama" yaptığım için ceza aldım. İşte asıl muhabbet burası. Ben bir kaç kere "Konu Dışı" bölümünde yaptığım hatalı alıntılama yüzünden ceza almıştım. Daha sonra her alıntı yapacağım mesajı önce "Rapor Edip" daha sonra "Alıntı" yapıyordum ve 2-3 kez yaptım aynısını ceza almadım. Ama öncesinde "Rapor Edip" daha sonra "Alıntı" yapmıştım. Şimdi geçenlerde yukarıda bahsi geçen konuda yaptığım "Hatalı Mesajı Alıntı" yapma diye ceza gelmiş. Ne yani? Biz mesajı alıntı yapabilmek için sabah 09:00'a kadar bekleyecek miyiz? Hadi o neyse diğer mesajlarımda yaptığım alıntılardan ceza almayıp bundan almış olmam da saçma değil mi? Kural var, evet biliyorum ve farkındayım ancak, önce rapor edip sonra alıntı yaptığımda önceleri almamışım ama şimdi alıyorum. o_O Ya moderatörlerin bazıları benim önceden yaptığım mesajları alıntı yaptığımda görmediler ya da kimsenin, nereye, neye göre ceza vereceğinden haberi yok.

Bir de bu cezaları aldıktan sonra görüldüğü gibi bitiş tarihi "11 Eylül 2017 09:56" (En son ceza) bunların hepsi 11 Eylül 2017 saat 10:00'da sona ermiş yalnız benim cezam bugün kalktı.
(Görüldüğü gibi):
Ekran Alıntısı.PNG

Sonra profile gireyim dedim, ve orada "Warning Action" kısmında İngilizce olarak aynen şöyle yazıyor "Added to user groups", "Result" kısmında "Cezalı üyeler" ve "Bitiş tarihi" (İngilizce'sini bilmiyorum :D) "Yok" yazıyor. 2 kere "Bize Ulaşın" kısmından mesaj yazdım cevap gelmedi, ardından "Xample-48" isminde bir hesap açıp bu konuyu paylaşayım dedim ama üyeliğim onaylanmadı. :D Xample-47'ye girdim ve "Warning Actions" yazısının kalktığını ve cezaların da bittiğini gördüm.

Şimdi bu bir bug mı? Yoksa XF2'nin azizliği mi?

Bir de nedir bu yahu? Sanki 11 Eylül saldırılarını ben planlamışım gibi 4 tane uyarı. :D

Bir takım yanlış politikalar izleniyor düşüncesindeyim. Kimse yanlış anlamasın ama öyle geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı