Warzone 1 nasıl indirilir?

Aresia

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Eskiden Warzone 1'i Battle.net üzerinden indirebiliyorduk fakat Warzone 2.0'ın çıkmasıyla beraber Warzone 1'i Battle.net'te bulamıyorum. Araştırdım fakat hiçbir yerde nasıl indireceğimi bulamadım. Acaba Warzone 2.0 çıktıktan sonra Warzone 1 sunucuları kapandı mı? Yardımcı olur musunuz? Oyuna sahip olmak için para vermen gerek gibi saçma sapan cevaplar atmayın, rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Eskiden Warzone 1'i Battle.net üzerinden indirebiliyorduk fakat Warzone 2.0'ın çıkmasıyla beraber Warzone 1'i Battle.net'te bulamıyorum. Araştırdım fakat hiçbir yerde nasıl indireceğimi bulamadım. Acaba Warzone 2.0 çıktıktan sonra Warzone 1 sunucuları kapandı mı? Yardımcı olur musunuz? Oyuna sahip olmak için para vermen gerek gibi saçma sapan cevaplar atmayın, rica ediyorum.

Eski Warzone yerine Warzone 2.0 getirdiler, yani oynayamazsınız.

Onun adı Call of Duty: Warzone Caldera oldu.

Oyun içeriğinin önemli bir kısmı kesildi. Kesilmiş eksiltilmiş bir oyun oldu buradan Türkçe yap nasıl indireceğin yazıyor.
Hocam şimdi bende Modern Warfare (2019) yok. Warzone 1 e MW19 üzerinden giriş yapılıyordu. Oyun 600TL malum pahalı, bende yoksa giriş yapamayacak mıyım site üzerinde orijinal Modern Warfare'a giriş yapın diyor.

Geri
Yukarı