Warzone ne kadar yer kaplıyor?

bazıları 78 gb toplam boyut diyor ve fotoğraf attı bazıları da 120 diyor bilemedim kaç gb olduğunu herkes de farklı mı boyut ne bu

bazıları 78 gb toplam boyut diyor ve fotoğraf attı bazıları da 120 diyor bilemedim kaç gb olduğunu herkes de farklı mı boyut ne bu
Full sürüme sahipsen indirmeyi modifiye edebiliyorsun.
Warzone
Multiplayer
Campaign
Spec-ops
Survival
Seçenekleri mevcut. Hangisini veya hangilerini istersen ona göre indirme yapıyor

Full sürüme sahipsen indirmeyi modifiye edebiliyorsun.
Warzone
Multiplayer
Campaign
Spec-ops
Survival
Seçenekleri mevcut. Hangisini veya hangilerini istersen ona göre indirme yapıyor

Ben sade bedava olan Warzone indireceğim sitesinde 175 GB öneriyor bazıları diyor 80 bazıları 140 hangisi doğru bilemedim

Ben sade bedava olan Warzone indireceğim sitesinde 175 GB öneriyor bazıları diyor 80 bazıları 140 hangisi doğru bilemedim.

Dün sadece Warzone için indirme yaptım 80GB civarı indiriyordu, henüz bitmedi yarıda kaldı. Siz yine de 100GB bir alan ayırın.

Arkadaşlar oyun bende 79.4 GB alan kaplıyor son güncelleme ile beraber.Sadece warzone multiplayer kurulu.
Eğer oyun dosylarının fazla yer kapladığını düşünüyorsanız uninstall yapıp baştan kurulum gerçekleştirmenizi öneririm zira bir ara bendede 120 gb yer kaplıyordu.

Geri
Yukarı