Warzone'da aim nasıl geliştirilebilir?

edwards

Decapat
Yer
Ankara Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir süredir (yaklaşık 1,5 yıldır) Call of Duty Warzone oynuyorum, bu da yaklaşık MW2'nin başına denk geliyor. Bu süre boyunca oyunun mekanikleri movementi vs. çok değişti, ben de buna ayak uyduramadığım için çok defa sens değiştirmek zorunda kaldım. Aimlabs'tan kendime uygun sensi bulduktan sonra oyunu oynamaya uzun süre devam ettim. Şu sıralar aktif olarak Warzone ve MW3 oynuyorum ama aimim gerçekten yetersiz. Track smothness ve track kontrol dedikleri hedefi takip etmem için gerekli olan becerilerden lazım bana. Hangi uygulamaları kullanarak adamları daha rahat takip edebilirim? CS Valorant gibi olmadığı için noktalara ateş ederek olmuyor. Uzun süreli takip egzersizleri lazım. Hangi uygulama veya uygulamalardan bunları yapabilirim? Oyunda güncel olarak 600 saatim (300 deyin siz ona. Çünkü ilk 300 saatten sonra yaklaşık 3-4 ay ara verdim ve tüm kolumu kaybettim) var. Günde kaç saat çalışma yeterli olur?

Aim'i değil movement'i geliştirmelisiniz. Zaten tüm kd'si yüksek olanlar WSP Swarm oynuyor o da yakın menzil silahı. Hipfire ile öldürüyorlar sizi. Movement'i geliştirirseniz rakibinizle dalga geçe geçe ve nişan almadan vurursunuz. Onun için de youtube'de videolar var.

Fov düşürürsem movementim yavaşlar. Üstüne üstlük adam göremem.+ sensivity arttırıyor az da olsa. Yine de teşekkürler.
Hareketin değil hissettiğin yavaşlar sadece. Adamları daha yakın görmek daha fazla artı sağlıyor bence, aimi üstünde tutmak daha kolaylaşıyor. Adam göremem dediğinde sadece fazladan mouse hareket ettirmen gerekecek buda sensin yüksekse zaten sorun olmuyor.

Aim'i değil Movement'i geliştirmelisiniz. Zaten tüm Kd'si yüksek olanlar WSP Swarm oynuyor o da yakın menzil silahı. Hipfire ile öldürüyorlar sizi. Movement'i geliştirirseniz rakibinizle dalga geçe geçe ve nişan almadan vurursunuz. Onun için de YouTube'da videolar var.

Movementim zaten güzel yazmayı unutmuşum. Klavyeye ve tuşlarına hakimim adamlar beni etrafllarında uçunca vuramıyorlar. Ama asıl sorun ben de onları vuramıyorum. Bu yüzden movementim hiçbir işe yaramıyor. WSP Swarm şu anda meta değil önceden ben de onu oynuyordum ama şu an hrm9 ve amr9 meta. Ben de aynı şekilde oynamaya çalışıyorum. Tavsiye için teşekkürler.

Hareketin değil hissettiğin yavaşlar sadece. Adamları daha yakın görmek daha fazla artı sağlıyor bence, aimi üstünde tutmak daha kolaylaşıyor. Adam göremem dediğinde sadece fazladan mouse hareket ettirmen gerekecek bu da sensin yüksekse zaten sorun olmuyor.

İmkansız kanka, adamı görsem de dışarıdaki adamları göremem zaten. 1 kişiyi görürüm öbürü sağ binadan snipler bu sefer daha da kötü olur. Ben eskiden düşükte oynuyordum yine aynı idi takibim. Sorun adamı görmekte vs değil fareyi üzerinde tutmakta.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı