Watch 5 şarj aleti Buds 2'yi şarj eder mi?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün elime ulaşan Watch 5 44mm saatimin kablosuz şarj ünitesini yarın elime ulaşacak olan Buds 2 kulaklıkta şarj için kullanabilir miyim? Saat sadece kablosuz, kulaklık ise hem kablolu hem de kablosuz şarj destekliyor.

@layfinn hocam yardımcı olur musunuz?

Çalışmadığını söylüyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalışmadığını söylüyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Takarsak zarar görür mü? Bir de bugün 9 saatte 2 kez %100 şarj etmem gerekti. Bitiyor hemen. Buds 2'den saate şarj aktarabiliyor muyuz? Eğer olursa çok mükemmel olur.

Takarsak zarar görür mü? Bir de bugün 9 saatte 2 kez %100 şarj etmem gerekti. Bitiyor hemen. Buds 2'den saate şarj aktarabiliyor muyuz? Eğer olursa çok mükemmel olur.
Telefon ile saatin şarjı doldurulabiliyor anladığım kadarıyla. Ama kulaklık ile saatinki dolmuyor sanırım.

Telefon ile saatin şarjı doldurulabiliyor anladığım kadarıyla. Ama kulaklık ile saatinki dolmuyor sanırım.

Yok telefondan %1 şarj yaklaşık 1 dk 20 saniyede dolarken 33W çıkış verebilen 20.000 mAh Duracell Powerbank'ten %1 şarj yaklaşık 45 saniyede doluyor.

Bugün elime ulaştı. Çok denedim ama olmadı maalesef. Watch 5 tahmin ettiğimden ve okuduklarımdan çok daha kötü batarya konusunda. 6 saat dayanmıyor.
Çok ilginç hocam ben Watch 4 Classic 42mm ile bile 20-25 saat çıkarabiliyorum. Bence biraz bekleyin yazılım kurulumları ve sistem kararlılığı yerine gelsin öyle bir test edin.

Çok ilginç hocam ben Watch 4 classic 42mm ile bile 20-25 saat çıkarabiliyorum. Bence biraz bekleyin yazılım kurulumları ve sistem kararlılığı yerine gelsin öyle bir test edin.

Ben biraz abarttım herhalde o yüzden bir de. Aynı anda hem parlaklığı fulledim. Hem titreşim ayarlarını fulledim. Hem stres, nabız, kandaki oksijen ve diğer unuttuğum şeyi her saniye ölçmesini söyledim. Bir de sürekli müzik dinledim ve kurcaladım ayarları. Bugün parlaklığı otomatiğe alıp titreşimi uzundan kısaya aldım bayağı uzadı pil ömrü. En çok etkileyen her saniye yaptığı stres, nabız vs.
Ama şarj hızından da memnun kalmadım. Ben en fazla 1 buçuk saate şarj olur diyordum. Saat telefondan şarj edilmek için tasarlanmış. Ben Powerbank'ten şarj etmeme rağmen yaklaşık 2 buçuk saate doluyor. Telefondan deneyin demeyin denedim daha yavaş.

@4X3S D3NIED hocam bir tekrar deneyeyim dedim saati şarja taktım 15 dakikada %64'ten 85'e çıktı. Çok hızlandı. Bunun sebebi sanırım Powerbank'in dolu olması. Powerbank'in şarjı daha az iken çok daha yavaş şarj oluyordu. Aynısı bugün Buds 2 de de oldu. Şarj kutusunun şarjı az iken kulaklıklar yavaş şarj oluyordu. Kutuyu şarj ettim. Artık çok hızlı. Herhalde Samsung'un bataryalarına özel bir durum. Öyle olmasaydı bu güne kadar fark ederdim herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı