Watch Dogs 2 FPS sorunu

Aswadeus

Hectopat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
sistemim zaten yazıyor. Daha önce GT1030 varken korsan halini 40-50 FPS'te oynamıştım fakat şu anda 1050 Ti olmasına rağmen orijinalini 20-30 FPS arası oynuyorum ne yapmalıyım?

Not: Oyuna ilk girdiğimde bir problem yoktu sonrasında sağ üstten Uplay "not enough Memory" tarzı bir uyarı aldım. Daha uzundu fakat okuyamadım. Ondan olabiir mi?

Sistem: ASUS H110M-K DDR4 2400MHz - ASUS Cerberus GTX1050 Ti OC 4 GB - 8 GB DDR4 Kingston 2400MHz- Adata SU650 120GB - Toshiba 1TB 7200RPM - Pentium G4600 3.6GHz 3MB.

Aynı sorun bende de vardı oyun ayarlarında video ya girip pixel drstiny ayarını 1.05'e getirin düzelebilir oda olmazsa High resolution pack i indirebilirsiniz umarım olur.

Aynı sorun bende de vardı oyun ayarlarında video ya girip pixel drstiny ayarını 1.05'e getirin düzelebilir oda olmazsa High resolution pack i indirebilirsiniz umarım olur.
Onu indirdim. Girer girmez aktif oluyor galiba.
En güncel driveri indirip, Oyunu GTX 1050 Tİ İle çaliştirdiniz mi?
Evet.
Hocam NVIDIA girip oyunu optimize eder misin?
Optimize olmuyor şaka gibi bir şekilde.

Şu oyunun ismi ne zaman geçse sorun FPS düşmesi oluyor. Oynamayın kardeşim ki ders alsınlar. Oyunun optimizesi leş. Son çıkan serisini şuan RTX 2080 Tİ , 1080'P çözünürlükte 60 FPS'de tutamıyor. Kare hızı artırılcak falan diyorlar ama hikaye. Klasik Ubisoft işte.

whisper mod kullanıyorum bilgisayarım daha sessiz çalışıyor uzun vadeli kullansam bile hiç ses artışı olmuyor nvidia denetim masasından fps kilitlendi 40 a 60 yapamıyorum ? bilğisi olan varmı? whisper mod u kaldırcam bu sebebten dolayı yani ?

Geri
Yukarı