Watch Dogs 2 indirdikten sonra oyunlar onboard ekran kartı ile çalışıyor

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Oyunları harici ekran kartı ile çalıştırmayı bilmiyordum ve tüm oyunlar kasıyordu. Sonra gittiğimiz bilgisayarcıda kasa yan koyuluyordu. Biz de evde aynısını yaptık sorun çözüldü. Sonra Watch Dogs 2 indirdim ve tekrar oyunlar dahili ekran kartı ile çalışmaya başladı. Bazı oyunları harici ekran kartı ile çalıştırmayı başardım. Fakat Minecraft'ta aynı sıkıntı devam ediyor. Benim bir kanalım var ve video çekmek zorundayım. Fakat oyun kastığı için video çekemiyorum. Bu arada gittiğimiz bilgisayarcı bence bizi kekliyor. 10 kere falan gittik bir de uzaktaydı. Her seferinde yok böyle yok şöyle dediler para aldılar. Sonra kasanın içini temizleyip bize verdiler. Fakat hiçbir faydaları olmadı. Ben sorunu iyice araştırdıktan sonra çözdüm çok kolaymış fakat bazı oyunlar hala sıkıntılı?

Bilgisayar> aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcı.. > dahili olan ekran ekran kartına sağ tıkla devre dışı bırak.. tıktan sonra tekrar test edin...

Bilgisayarın özelliklerini yazar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • 16 GB RAM
  • Intel i7 7700K
  • 1 TB depolama
  • Radeon RX 560 ekran kartı
  • Görüntü belleğim 128 MB
Başka yazmam gereken bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı