Çözüldü Watch Dogs 2 konuşma sesleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aswadeus

Hectopat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Oyunu daha yeni kurdum fakat müzikler ve çevre sesleri dışında hiçbir karakterin konuşma sesi yok. Ne yapmalıyım?

(Ses sürücülerimi yeni güncelledim)

Asus H110M-K

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar. FitGirl repack olarak indirenler varsa benim gibi selective dosyalardan İngilizce dilini de indirsin ve kursun (oyunu kurduktan sonra işe yaramaz selective ile birlikte kurulacak yani) konu kilitlenebilir.
Oyunu korsan olarak ve normalden az bir boyutta indirdiysen dosyayı upload eden adam ses dosyalarını silip öyle upload etmiştir. Az boyutta korsan oyun indireceksin diye ses dosyaları olmayan dosya indirmiş olabilirsin. İnternetten ses dosyalarını bulabilirsin.

Teşekkürler Sağolun
Dün araştırdım fakat herhangi bir link bulamadım rica etsem atabilir misiniz?
Oyunu korsan olarak ve normalden az bir boyutta indirdiysen dosyayı upload eden adam ses dosyalarını silip öyle upload etmiştir. Az boyutta korsan oyun indireceksin diye ses dosyaları olmayan dosya indirmiş olabilirsin. İnternetten ses dosyalarını bulabilirsin.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. FitGirl repack olarak indirenler varsa benim gibi selective dosyalardan İngilizce dilini de indirsin ve kursun (oyunu kurduktan sonra işe yaramaz selective ile birlikte kurulacak yani) konu kilitlenebilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı