Watch Dogs 2 vs GTA V

WD2’nin Deluxe Edition’ı 47,80₺ olmuş. Ben de almayı düşünüyorum. Oynayınca deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
zaten crack olarak bütün dlclerle oynamışlığım var tavsiye ederim alcaksan ama easy modu aşırı kolay tavsiye etmiyorum pek ama hiç oynamadıysan oynayabilirsin easyde ek olarak çok fazla renk çok rahatsız etmezse doyasıya oyna ama wd1i pek tavsiye etmem zaten fiyatıda hala aynı indirmemişler fiyatını hikayesi iyi 1.oyunun ama başaramışlar kamera sorunları gölge sorunları falan ama 2.oyunda hepsi düzeltilmiş şekilde sunuluyor

Tabii ki buna sunucuların çöplüğü, hilelerin kol gezmesi, desteğin olmaması gibi etkenleri eklemezsen neden olmasın.

İkisini de oynadım, bilerek konusuyorum.

Sen de hilenin olduğu sessiondan çıkarsın. Her session hile kaynamıyor. Ek olarak sadece arkadaşlarınla da oynayabilirsin.

Dostum bana sorarsan GTA V al, neden mi? Bir kere oyunun hikaye modu efsane. Senaryo çok iyi değil fakat, görevler, açık dünya, adam öldürme, araba çalma falan zaten başlı başına bir sebep, ha diyorsan online kısmı diye, online da güzel fakat arkadaşın yoksa çok önermem, para kasmak için en az 4 kişi lazım çünkü. Diğer adamlarla da yapabiliyorsun görev ama bazen çok sıkıcı olabiliyor. Şahsen WD 2 oynamadım ama sana GTA V'yi gözüm kapalı önerebilirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı