Watch Dogs İnceleme

Mr.Ghevrek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Benim puanım 10/10 fragmanı izledim TXAA Teknolojisi'nin yumuşadığı anlaşılıyor. Şehirde 10.000'den fazala kamera var tahminim 42009 kamera var hikayesi efsane bir şekilde Amerika'daki elektrik kesintilerini anlatıyor.Hikayesi çoğu oyundaki gibi intikam bazı Gta oyunlarıda intikam içeriyor grafikler güzel olmuş ama sistem gereksinimleri yakıyor.Specical ed viligante ed. desced ed. gibi versiyonları var ama fiyatlar farklı.Ama oyunu tavsiye ederim.Harika puanım 10/10 (not torrent indirmeyin :) )

Kardeşim anlamıyorum ki şu herkesteki Gta tutkusunu. Bizde oynuyoruz ama bu kadar tutkunu değiliz. Herkes bir şeye
sabitlenmiş biçimde Gta çıkana kadar takılalım, Gta IV bile daha iyi tarzı cümleler kuruyor. Biraz saygı duyun şu oyuna.
Bence müthiş olmuş araba kullanımı harici. Şu oyunu her yerde zedelemekten vazgeçin artık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı