Watch Dogs Legion neden sevilmedi?

BreaKSooN05

Kilopat
Şu an indirimde almayı düşünüyorum, bu oyun neden sevilmedi tavsiye eder misiniz? Etmezseniz neleri kötü yaptığını belirtirseniz çok sevinirim.

Watch Dogs 2'ye sahibim, ancak daha oynamadım.

Karakter ve sürüş dinamikleri berbat. Görevler sürekli birbirini tekrar ediyor, doğru düzgün bir hikaye yapısı yok. Bu yüzden sıkabiliyor, fakat yine de NPCleri kontrol edebilmek , yetenek ağacı ve güzel tasarlanmış şehir yapısı ile birlikte oynanabilecek zaman geçirilebilecek eğlencelik bir oyun.

Şu an indirimde almayı düşünüyorum, bu oyun neden sevilmedi tavsiye eder misiniz? Etmezseniz neleri kötü yaptığını belirtirseniz çok sevinirim.

Çok duyulan bir oyun değil veya da ben yeni öğreniyorumdur arkasında koskoca Ubisoft gibi bir firma var ama bende daha deneyimlemedim almayı düşünüyorum ve bana soracak olursanız bence bundle paketi 235 TL fiyatını kat kat hak eder kaçırmayın derim bence sarar örnek vermek gerekirse Hitman, GTA 5, gibi oyunları seviyorsanız sarar bence.

Karakter ve sürüş dinamikleri berbat. Görevler sürekli birbirini tekrar ediyor, doğru düzgün bir hikaye yapısı yok. Bu yüzden sıkabiliyor, fakat yine de NPC'leri kontrol edebilmek, yetenek ağacı ve güzel tasarlanmış şehir yapısı ile birlikte oynanabilecek zaman geçirilebilecek eğlencelik bir oyun.

235 TL fiyatını hak eder mi sizce bundle paketi siz ne düşünüyorsunuz?

Çok duyulan bir oyun değil veya da ben yeni öğreniyorumdur arkasında koskoca Ubisoft gibi bir firma var ama bende daha deneyimlemedim almayı düşünüyorum ve bana soracak olursanız bence bundle paketi 235 TL fiyatını kat kat hak eder kaçırmayın derim bence sarar örnek vermek gerekirse Hitman, GTA 5, gibi oyunları seviyorsanız sarar bence.

235 TL fiyatını hak eder mi sizce bundle paketi siz ne düşünüyorsunuz?
Ben ilk oyunu oynarken keyif almıştım, hack yapmak bir yerlere sızmak gibi görevler hoşuma gitti. Ama ayıla bayıla oynamadım hatta bitirmedim oyunu bir süre sonra sıkıldım. Seriye merakınız varsa size keyif veriyorsa neden alınmasın.

Ben özellikle 2. oyunda drone u ve botu sevdiğim için 3. oyunda çok güzel geldi ben fazla karakter açmadım o yüzden hiç ayni görev gelmedi. Oyun 50 TL'ye kesinlikle değer ben oyunun yanlış hatırlamıyorsam 30 40 saat oynadım.(Epic'den aldım sayaç yok ondan bilmiyorum) 50 TL'ye kesinlikle değer. İnsanlar özellikle 2. oyunu seviyor neden bilmiyorum ama 3'ü daha çok sevdim ben ama oyunun pek bir hikayesi yok daha güzel olanı oynanışı o yüzden oynadım genel olarak ben.

Geri
Yukarı