Watch Dogs oyundan atıyor

mert215ç

Centipat
Daha fazla  
Watch Dogs durduk yere oyundan atıyor. Sistemim yüksek ayarda 60 FPS veriyor ama bir anda atıyor hata falan da vermiyor. Windows 10 orijinal kullanıyorum, biri yardım etsin.

Watch Dogs durduk yere oyundan atıyor. Sistemim yüksek ayarda 60 FPS veriyor ama bir anda atıyor hata falan da vermiyor. Windows 10 orijinal kullanıyorum, biri yardım etsin.
Geçen ay 25 saat ile bitirdim oyunu ve hiç yaşamadım hocam. Diğer arkadaşların da söylediği gibi oyun orijinal değil ise o yüzden olabilir.

Oyununuz orjinal mi?
evet xbox dan aldım

Watch Dogs 1'den mi bahsediyorsunuz hocam? Watch Dogs 2'de yarım saat falan oynadıktan sonra beni de atıyor da o yüzden sordum.
1

Geçen ay 25 saat ile bitirdim oyunu ve hiç yaşamadım hocam. Diğer arkadaşların da söylediği gibi oyun orijinal değil ise o yüzden olabilir.
xbox dan aldım

Oyununuz orijinal mi?

Xbox'dan aldım

Sistemini de söyle PSU dahil.
r3 2200g 8gb ram rx 6650 xt 8 gb psu ise ATX POWER SUPPLY 500

Bilgisayarı OCCT indirip hem CPU hem GPU'yu tam yüke sokabilir misin 5 dakika kadar daha sonra FurMark testi ve AIDA64 testleri yaparsan daha iyi olur o testleri yaparken sistemde ani kapanma veya programda hata görürsen error verirse donanımsal bir sorun vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı