WD 500 GB SATA Blue M.2 SSD alınır mı?

Bütçe
500

RobinTRr

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni bir sistem topluyorum (ekran kartı hariç) ve bu SSD'yi almayi düşünüyorumç sizce nasıldır? Bu markayı pek bilmiyorum. Alınır mı veya onun yerine o fiyat bandında başka bir M.2 SSD önerebilir misiniz? (Hepsiburada üzerinden topluyorum, o siteden olursa sevinirim. )

SSD'nin linki: https://www.hepsiburada.com/wd-500gb-sata-blue-m-2-ssd-wds500g2b0b-p-HBV00000AVMZO?magaza=abaküs teknoloji

Son düzenleyen: Moderatör:
NVMe değil, yani SATA hızlarında çalışacak. Bence boşuna slot işgal etmeye gerek yok.

Hepsiburada'da başka adam akıllı M.2 göremedim bu fiyatta. Eğer 50 TL aşabilirsen ve Trendyol'dan alabilirsen
Kingston 500 GB A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe çok güzel olur.

Ayrıca cuma günü İncehesap'ta Gaming Gecesi var. Orada genelde CS3030 indirime giriyor, bekleme şansın varsa ve İncehesap'tan satın alma seçeneğin varsa daha mantıklı bence. Ben de bekliyorum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…