WD Blue 2 TB vs Seagate 2 TB HDD

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Hepsiburada'da satılan WD Blue 2 TB model HDD var. Bir de MediaMarkt'ta Seagate marka HDD almayı düşünüyorum ama ailem diyor ki görerek al MediaMarkt'tan al. Hepsiburada'da iade edemezsin diyor ama Seagate kronik sorunlu diyorum yine anlamıyorlar. Hangisini almalıyım çünkü parasını ailem verecek.

HDD bu:

Seagate kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı bazı Samsung harici disklerde Seagate kendi diskleri var içinde herhangi bir sorun çıkarmaz Hepsiburada iade edebiliyorsun. Herhangi bir sıkıntı çıkarmazlar.

Seagate kronik sorunlu değil, sadece sesli çalışıyor. Ancak WD Blue daha performanslı ve Barracuda'dan uzun ömürlü bir aygıt. Ayrıca Hepsiburada gibi genel online satış politikasına göre; HDD gibi kapalı ambalajda gelen ürünlerin açtığınız andan itibaren; belirtilen değerlere veya teknik rakamlara ulaştığın sürece sebepsiz yere iade etmen kolay olmayabilir. Ancak, bir sorun ile karşılaştığınıza dair (istenilen veri okuma/yazma değeri düşük çıkması, sürekli donması vs.) en kötü olasılıkla HDD servise yönlendirilir ve çok hızlı şekilde iade raporu sana gönderilir değişim veya iade hakkına kavuşursun. Bu süre zarfında tek kuruş kargo parası ödemezsin.

Hepsiburada'da satılan WD Blue 2 TB model HDD var. Bir de MediaMarkt'ta Seagate marka HDD almayı düşünüyorum ama ailem diyor ki görerek al MediaMarkt'tan al. Hepsiburada'da iade edemezsin diyor ama Seagate kronik sorunlu diyorum yine anlamıyorlar. Hangisini almalıyım çünkü parasını ailem verecek.

HDD bu:

Merhaba bende aynı hard diskten almayı düşünüyorum memnun kaldınız mı?

Geri
Yukarı