Satılık WD Blue 500GB SATA SSD

deMarc

Kilopat
20.09.2019 tarihinde Vatan Bilgisayar mağazasından aldım. C: diski olarak zaten M.2 SSD almıştım, buna da oyun ve program kurarım diye aldım ama yeni oyunların boyutları sağolsun 500GB'ın yetmeyeceğini anlayıp 1TB bir SSD'ye geçiş yaptım, bu da boşa çıktı. Yani üzerine sistem kurulup yorulmamış, sadece Steam ve 2-3 tane oyun kurulmuş bir SSD'dir. WD'nin kendi yazılımı ile güvenli şekilde formatladım ancak isteyene istediği programla test yapıp gönderebileyim diye hala kasaya bağlı duruyor. CrystalDisk test sonucunu da ekledim görsellere. Technopat'ın 860 Evo testinde bile okuma/yazma hızları bunun kadar yüksek değildi.

Vatan'ın sitesinde 24 ay garantili olduğu yazıyor ancak şu bağlantıdan kontrol ederseniz 5 yıl sınırlı WD garantisi bulunduğunu görebilirsiniz. Yani 58 aydan fazla garantisi devam ediyor.

Ben oyunların da hepsini SSD'ye kurmak istediğimden bana yeterli gelmedi ancak 500GB birçok kişiye fazlasıyla yetecektir.

İstediğim fiyat 375 TL. İletişim için 0538-297-58-62 numarasından mesaj veya Whatsapp yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Şehir İzmir.

Dosya Ekleri

• WD_blue.jpg
    WD_blue.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı