WD Blue HDTune Sonuçları Nasıl?

hakanalper

Centipat
HD Tune sonuç bunlar arkadaşlar. Başka bakmam gereken bir yer var mıdır? Mavi ekran veriyor ara sıra. Bios güncelledim yine düzelmedi. Hdd ve ekran kartından şüpheleniyordum. Ekran kartı taraması yapmadım ve nasıl yapabilirim.? Teşekkür ederim.

Not: Marka western Digital , 1 Tb , 7200 Rpm, KOD: wdc wd10ezex-60zf5a0 ata device

ERROR.JPG
HEALTH.JPG

Son düzenleme:
Sağlığı iyi, mavi ekran hatası sistemsel, donanımsal hata. Genelde tak-çalıştır(plug-play) donanımlarda oluşan kritik hatalar sonucu mavi ekran verir.

Cevap için teşekkürler.

Bazen Twitch de, yotube de yayın izlerken, ""görüntü sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu, bu durumdan kurtuldu"" gibi bi açıklama veriyor. Ekran kartı sürücüsü vs de güncel ama çözemedim bir türlü.

Veya bilgisayarda kayıtlı videolarımı media playerda izlerken sanki internetten izliyormuş ve internet yavaşlığındanmış gibi dona dona ilerliyor görüntü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı