WD Digital 500 GB Blue alınır mı?

Amazon.com.tr birkaç senedir Türkiye'de. En az 50 TL'lik alışveriş yapınca bazen ertesi gün bile teslim ediyorlar. Hemen şöyle bir örnek atayım kendi siparişlerimden. 😁 İçinde Hepsiburada ve N11'de olduğu gibi başka yerli satıcılar da bulunuyor ama sorun yaşadığında alıcıyı koruyor Amazon her zaman.

Eki Görüntüle 667871

Sağ ol. Kedine selam olsun.

Bu SSD'yi kullanıyorum. WD/Sandisk alacağına bunu almanı öneririm. İki markadan da kat ve kat kaliteli. Hiçbir hız düşme, sağlık düşme, ısınma vb. problemi yaşamadım.

Satıcı da güvenilir, sıkça alışveriş yapıyorum.

SSD ben kullanıyorum, okuma/yazma hızları tam anlamıyla alamazsam bile memnunum.

1600124018436.png

Bu SSD'yi kullanıyorum. WD/Sandisk alacağına bunu almanı öneririm. İki markadan da kat ve kat kaliteli. Hiçbir hız düşme, sağlık düşme, ısınma vb. problemi yaşamadım.

Satıcı da güvenilir, sıkça alışveriş yapıyorum.
Bence de bu şu ana kadar önerilen tüm modellerden daha iyi. @JonasKahnwald bunu tercih etmeni öneririm.

SanDisk marka herhangi bir ürün almak hayatının hatası olur bence.
Benim WD'de sanırım SanDisk bir yongası mı ne var herhalde incelemede söylemişlerdi. WD ilk defa kullanıyorum burada herkes memnun, ben okuma/yazma hızında takıldım ne kadar normal sonuçlar da olsa. İlk SSD Adata SU800 olmuştu, fabrika verisinden iyi sonuç almıştım okuma/yazma da, o SSD'ler şuan Türkiye piyasasın da olsa gözüm kapalı öneririm. Çalışma süresi 2 milyon ve IOPS değeri de çok kötü değildi. Tam F/P canavarı diyebilirim Adata SU800 SSD'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı