WD Green 120 GB M.2 SATA SSD'nin sahte çıkması

Hocam birşey daha fark ettim bende ki ssd kesin sahte çünkü orjinalinde kod adı olarak bu
ssd2.PNG

Benimkimde ise;
ssd1.PNG

Böyle gözüküyor.

SSD hala elinizde mi?

Yok ya, sahte olduğu anlaşılınca N11 ile vs. konuşarak durumu çözdük iade aldık sonrasında ürün ilandan kaldırıldı fakat WD Green gibi diğer ürünler satıştaydı.

Hocam bir şey daha fark ettim bende ki SSD kesin sahte çünkü orijinalinde kod adı olarak bu
Eki Görüntüle 1702838

Benimkimde ise;
Eki Görüntüle 1702839
Böyle gözüküyor.

Ürün zaten yazılımda gözükmüyorsa sahtedir aynı şekilde bizim sahte SSD'nin de seri numarası aynı sizinki gibi bir formattaydı başlangıcı falan.

Şu ana kadar bir tane SATA bir tane M.2 olmak üzere iki SSD aldım ikisi de mükemmel kondisyonda bir bana çakma denk gelmedi sanırım. İkisini de Amazon'un kendisinden almak faydalı oldu tabii ki.

Ben iade sürecini başlatacağım büyük ihtimal.

Şu ana kadar bir tane SATA bir tane M.2 olmak üzere iki SSD aldım ikisi de mükemmel kondisyonda bir bana çakma denk gelmedi sanırım. İkisini de Amazon'un kendisinden almak faydalı oldu tabii ki.

Platformdan platforma çok fark ediyor hocam, Amazon'dan bende Power Supply 500W almıştım hala taş gibi. Ama tabii yine dikkat etmek gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben iade sürecini başlatacağım büyük ihtimal.

Platformdan platforma çok fark ediyor hocam, Amazon'dan bende Power Supply 500W almıştım hala taş gibi. Ama tabii yine dikkat etmek gerek.
ENCnin Amazon magazasi da var sanirim.

Satıcısı Amazon olan bir ürünün çakma olma olasılığı neredeyse yok. Kesin yoktur diyemiyorum az da olsa ihtimaller dahilinde ama bu güne kadar hiç duymadım. Sıkıntı yaşamamanız gayet normal yani. Ben herhangi bir ürün alırken ilk olarak resmi sitesine yoksa e-ticaret platformlarının resmi satıcılarına onlarda da yoksa içime sinmese de herhangi bir satıcının puanına ve ürün yelpazesine bakarak alıyorum. Örneğin RAM almak istiyorum ilgili satıcının profiline girip sattığı ürünlere bakıyorum. Elektronikten çok herşey var. RAM satılan yerde nasıl şampuan satılır anlam veremiyorum? Evet, burada bir dümen olmayabilir ama şahsi olarak tercih etmiyorum bu şekildeki mağazaları. Mesela aynı kategoride satış yapan, ve deposunda en az +500 ürün çeşidi olan ve puanı yüksek olan satıcılar bana daha fazla güven veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı