WD SSD alınır mı?

isimyokrds

Decapat
SSD Ararken ucuz fiyata bir marka buldum. Biri WD Blue diğeri WD Green ama kalitesiz olabilir diye korkuyorum. Ona göre alacağım düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD Ararken ucuz fiyata bir marka buldum. Biri WD Blue diğeri WD Green ama kalitesiz olabilir diye korkuyorum. Ona göre alacağım düşüncelerinizi bekliyorum.
Bence SSD olarak Samsung marka almanız daha iyi. Gördüğüm çoğu bilgisayarda Samsung SSD var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung belki de en kaliteli diyebileceğimizdir. Ama ücreti biraz tuzlu. Bu yüzden ucuz ama tatmin edici kalite sunan firmalardan kullanabilirsiniz, ki WD bunlardan biridir. Adata firmasına da bakabilirsiniz, genelde en ucuz olarak onu tercih ediyor kullanıcılar.

Samsung belki de en kaliteli diyebileceğimizdir. Ama ücreti biraz tuzlu. Bu yüzden ucuz ama tatmin edici kalite sunan firmalardan kullanabilirsiniz, ki WD bunlardan biridir. Adata firmasına da bakabilirsiniz, genelde en ucuz olarak onu tercih ediyor kullanıcılar.
bende onu düşündüm aslında ama hem ucuz hemde çok hızlı görünce belki de kötü olabilir sandım
Bence SSD olarak Samsung marka almanız daha iyi. Gördüğüm çoğu bilgisayarda Samsung SSD var.
bende öyle düşündüm ama bütçe kısıtlı o yüzden wd alacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı