WD20EZRX click sesi sorunu

FinalKenpachi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bir hafta kadar önce aldığım WD 2TB Green disk boşta durduğu zamanlarda yaklaşık olarak dakikada 1 dediğim sesi çıkarıyor. Disk yük altındayken (Kopyalama yaparken yada tarama yaparken) bu sesi çıkarmıyor. Diski HD Tune ve WD'nin sağlık testleri ile full taramam yaptırdım herhangi bir sorun bulmadı. Performans olarak da bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama bu dediğim ses canımı sıkıyor. Ama sorun diskte mi yoksa genel anlamda bu disklerin hepsinde var olan bir problem mi bilmiyorum. CrystalDiskInfo Programı ile APM'yi devre dışı bırakarak başka marka disklerde bu sorunu çözenler olmuş. Fakat bu diskte o özellik devre dışı bırakılamıyor. Pasif durumda o özellik. O yüzden sorunun çözümünü bilen ya da bu sorunu yaşayan başka birileri var ise durumlarını benimle paylaşabilirler ise sevinirim. Teşekkürler.

Bahsettiğim ses buna benzer bir ses.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı