WDC WD3200BEVT-22zct0 HDD ara sıra gözükmüyor ve takıp çıkartmak gerekiyor

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Wdc WD3200BEVT-22zct0 ata device modelinde HDD diskim var, 1 tane de SSD takılı. Windows SSD'de kurulu SSD'de az yer var diye HDD'ye kuruyorum çoğu oyunu ama HDD bazen kendi kendine gidiyor görünmüyor falan. Kabloları çıkarıyorum takıyorum gelmiyor bazen geliyor. Az önce HD Tune uygulamasında health kısmına baktım, 2 sarı 1 kırmızı renginde şeyler vardı. Ne anlama geliyor bunlar tam olarak?

1695485339558.png

Wdc WD3200BEVT-22zct0 ata device modelinde HDD diskim var, 1 tane de SSD takılı. Windows SSD'de kurulu SSD'de az yer var diye HDD'ye kuruyorum çoğu oyunu ama HDD bazen kendi kendine gidiyor görünmüyor falan. Kabloları çıkarıyorum takıyorum gelmiyor bazen geliyor. Az önce HD Tune uygulamasında health kısmına baktım, 2 sarı 1 kırmızı renginde şeyler vardı. Ne anlama geliyor bunlar tam olarak?

Eki Görüntüle 1954484
Disk hakka kavuşmuş hocam, siz geri diriltmeye çalışıyorsunuz.
Diskte 700 küsür sektör ölmüş ve başka yere götürülmüş, 5 tane sektörnüz patlamak üzere.

Düzeltme yolu yok mu 😅😅
Hocam irmik helvasını hazırlayın gömelim arkadaşı :D

Gözükmeme durumu için kabloyu çıkar tak yapabilirsiniz, başka kablo deneyebilirsiniz fakat bence o disk gidici. Gidici de değil siz cennetten geri çekiyorsunuz diski :D

Görmediği bir şey olabilir diyeceğim de, 700 reallocated sektör, vay anasını...

Hocam irmik helvasını hazırlayın gömelim arkadaşı :D

Gözükmeme durumu için kabloyu çıkar tak yapabilirsiniz, başka kablo deneyebilirsiniz fakat bence o disk gidici. Gidici de değil siz cennetten geri çekiyorsunuz diski :D

Görmediği bir şey olabilir diyeceğim de, 700 reallocated sektör, vay canına...

Anladım teşekkürler error scan yapıyordum 250'lerde bir şeyler de 3 damaged çıktı HDD görünmüyor şu an.

Geri
Yukarı