Web programlama için kurs önerileri

m1cope

Kilopat
Udemy'de kursların çoğu 28 TL olmuşken web programlama kursu almak istiyorum. İngilizce biraz baktım ama pek anlamadım. Türkçe kurslardan tavsiye edebileceğiniz neler var? En populer 2 kurs her şeyi anlattığını söylüyor(biri 98 diğeri 100 saat). Ama yorumları kötü. Çok hızlı anlatıldığını, sıfır bilgili birine göre çok fazla olduğunu, bazı yerlerin geçildiğini söylüyorlar. Sizce hangi kurslar işimi görür?

Web Tasarım Kursu HTML5-CSS3-JAVASCRIPT-JQUERY-BOOTSTRAP 4 böyle bir kurs buldum yorumları iyiydi. Buna ek olarak bir de backend kurs lazım ama onda hiç bulamadım. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya takipteyim.

Bende Web tasarım okuyup dikey geçiş veya doğrudan YKS ile yazılım mühendisliği deneyeceğim. Büroda uzman birinden doğrudan işim hazır. Bana Udemy eğitiminin kalitesi konusunda dönüş yapabilirsiniz.

Konuya takipteyim.

Bende Web tasarım okuyup dikey geçiş veya doğrudan YKS ile yazılım mühendisliği deneyeceğim. Büroda uzman birinden doğrudan işim hazır. Bana Udemy eğitiminin kalitesi konusunda dönüş yapabilirsiniz.
Yaşınızı ya da sınava kaçıncı girişiniz olduğunu vs. bilmiyorum ama öncelikli amaç yazılım mühendisliğiyse çok zor değil. Direk sınava çalışmak daha mantıklı değil mi?
Bu sene sınava girdim ben istediğim yer için 400 kişi geri çekmesi lazım çekerse kursları tamamlayıp unutmazsam size de bilgi veririm. Yok çekmezse maalesef seneye tekrar hazırlanacağım için yakın zamanda bilgi veremem.

bu abiden aldım kursu da. 120 saat olan

Geri
Yukarı