Web Server Kurmak İçin Gereken Minimum Upload Oranı Ne Olmalı?

Buğrahan

Hectopat
Daha fazla  
Basit bir site için yani günde 100 ziyaret alıyor diyebilirsiniz, minimum kaç mbps upload gereklidir?
Tabi bu 500 kişi de olsa etkilenmemesi gerektiğini varsayın.
6 Mbps Upload böyle bir iş için yeterli midir?
Yeterliyse 6 Mbps Upload hızı en fazla kaç ziyarete kadar idare eder?

Serveri sen mi açacaksın ? Yani ücretsiz hostlar var işini görebilecek, ücretsiz 5gb kadar verenler var. Yani boşu boşuna bilgisayarında kurma serveri, benim fikrim bu yönde ve İP sini unuttuğum pek çok site kurdum sende hostinger'den host al 2gb bedavaya .tk yönlendirme yapıp mis gibi kullan derim.

Serveri sen mi açacaksın ? Yani ücretsiz hostlar var işini görebilecek, ücretsiz 5gb kadar verenler var. Yani boşu boşuna bilgisayarında kurma serveri, benim fikrim bu yönde ve İP sini unuttuğum pek çok site kurdum sende hostinger'den host al 2gb bedavaya .tk yönlendirme yapıp mis gibi kullan derim.
Yok benim durum daha farklı ya yoksa ücretli hosting`de alırım parasal yönden sıkıntı yok. Ama ben özellikle merak ediyorum ev için ne kadar Upload gerektiğini

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı