Web sitem nasıl olmuş?

Güzel site hocam ama sayfayı sığdırmak için %67 ekran boyutuna getirmek gerekiyor
. Hocam şimdi farkettim STORE kısmında imleci fotoğrafın üzerine getirdiğimde fotoğraf siyah oluyor.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Yakin zamanda dijital medya satmak icin bir web site yaptim Wix uzerinden. Nasil olmus? Tavsiyeleriniz var mi? (Magaza sayfasindaki bosluktan haberim var.)
www.tariqc.com
İlk web sitesine göre güzel, mor renk teması uymuş ama bu tema üzerinde gidersen fazla sıkıcı olur. Bölümlere ayırıp ufak geçişlerle yapabilirsen çok güzel bişey çıkar ortaya. Ne sitesi bu tam olarak?

İlk web sitesine göre güzel, mor renk teması uymuş ama bu tema üzerinde gidersen fazla sıkıcı olur. Bölümlere ayırıp ufak geçişlerle yapabilirsen çok güzel bişey çıkar ortaya. Ne sitesi bu tam olarak?
Dijital medya satisi icin yaptigim bir site.

Logoda amatörlük var biraz.
Renk çeşitliliği gereksiz fazla.
Logonun beyaz arkaplanini kaldirdim, renk cesitliligini azalttim. Daha iyi bir logo tasarliyacagim ileride inşAllah.
Üst paneldeki simgeler ve yazılar boyut olarak alakasız olmuş orayı düzeltirsen iyi olur.
Duzelttim hocam.
. Hocam şimdi farkettim STORE kısmında imleci fotoğrafın üzerine getirdiğimde fotoğraf siyah oluyor.
Duzelttim hocam.

Daha 67% sorununa cozum bulamadim ama onun uzerindede calisacagim inşAllah.

Hepinize yorum ve geri bildiriminiz için teşekkürler. Mümkünse yerel fiyatlandırma eklemeye çalışacağım inşAllah.

Yeni konular

Geri
Yukarı