Web sitesi nasıl oluşturulur?

598256

Centipat
Merhaba dostlar, 14 yaşındayım ve kendime bir web sitesi açmak istiyorum. Oyun hileleri yazıyor ufak projeler yapıyorum ve biraz maddi kazanç elde etmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Siz sadece web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz yoksa yazılımla ilgilenip mi yapmak istiyorsunuz? Direkt olarak derseniz bilen arkadaşlar yorum yapar. Yazılım ile yapmak istiyorsanız size oluşturduğum rehberi atayım.

Siz sadece web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz yoksa yazılımla ilgilenip mi yapmak istiyorsunuz? Direkt olarak derseniz bilen arkadaşlar yorum yapar. Yazılım ile yapmak istiyorsanız size oluşturduğum rehberi atayım.

Dostum her ikisi de olur rehberine bakacağım teşekkürler.

Dostum 2 sinin arasındaki fark nedir biliyor musun?

Kendim kodlasam bir yere para falan vermek gerekirmi uygulama parası vb.

Şimdi şöyle. Kodu yazmak için bir editör kullanman lazım bunun için VS Code kullanabilirsin. Kendisi sınıfında en iyisidir ve ücretsizdir. Herhangi bir ücret talep etmez. Sonrasında HTML, CSS, JavaScript öğrenirsen oyun bile yapabilirsin. Ama dediğim gibi öğrenmen gerekir öyle basit bir şey de değil ama senin istediğin şeyler için basit yani. Kendini daha da geliştirirsen işe bile girebilirsin. Bu sana bağlı. Mesela ben 21 yaşındayım ve Mart 2022'den beri öğreniyorum. İşe girmiştim ama bir süre sonra çıktım kendimi geliştiriyorum ileride gireceğim. Bir arkadaşım 17 yaşında ve açığa geçti sınavlara giriyor sadece ve şuan da çalışıyor yani sana bağlı bu iş.

Geri
Yukarı